Přejít na obsah

Nautika NMX 300 Chronograph


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jejda uz ho nechte byt ;-) suma sumarum to jsou hodinky, ktere trochu vybocuji z rady, a Nautica je u me jeste porad trosku vys nez nejaky diesel, dkny nebo milion dalsich modnich pseudoznacek.

 

Ondreji, s temahle tady moc nezabodujes. zkus si trochu pocist a pokud mozno jeste odloz nakup... treba si za 14 dni reknes "to jsem rad, ze jsem si nechal poradit"... nebo taky ne. kdybys tady postnul nejake mechaniky, tak by se ti dostalo asi trochu konstruktivnejsich komentaru, ale takhle... kvartz tady az na vyjimky bude vzdycky platit za min nez mechanicke hodinky. ale uznavam, moc prijemne privitani to neni.

 

ale nenech se odradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondreji ono je to tak, ze kdyz vlezes treba do autosalonu a autum nerozumis, taky se stane ze okounis pred modelem ktery by nechtel zadny z prodavacu ani zadarmo. Vzdycky kdyz se do neceho dostanes a udelas si par nazoru na zaklade vlastni zkusenosti, pak zakonite prehodnotis prvotni dojmy. Tyhle hodinky se opravdu hodi podle me jen ke kolotoci nebo na vesnickou zabavu. A to jsem mel prosim tyto zabavy moc rad. Pokud se si tohohle vsimne treba tvuj obchodni partner ktery vi o hodinkach o 20% vic nez ty, myslim ze tvuj kredit dost klesne. To neni nic osobniho, ale zkus si prohlednout vice hodinek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja nevim, kazdy nepotrebuje nutne hodinky za 50k a vyse, obchodni partnery treba zadne nepotkava, a kdyz se mu libi tak neni potreba mu nadavt do kolotocaru atd.. Me se tedy take zdaji nepekne, myslim ze od nauticy se daji najit hezci.. Dosud jsem nemel za to, ze tento web je primarne urcen pro lidi, ktery maji ty nejdrazsi hodinky a to je to jedine, co jim dela dobre... Az se obch. partner podiva.... vys, do hlavy, mozna bude cumet...

Upraveno uživatelem kubas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...