Přejít na obsah

Hamilton Khaki X-Wind


M916

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO
aha tak tím to bude, možná jsem už chyboval tím že jsem ten řemen vůbec na nějaké hodinky nasadil :suicide_anim:

mám vlastně kliku že se mi něco podobného u žádného jiného řemenu (a pár jsem jich už měl ) doposud nikdy nestalo...

 

zbytečně před obědem vypouštíš páru :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tornádo není náchylné k otěru (mám ho na archimede a měl jsem ho i na steinhart) - problém je u ostrého steinhart pouzdra ve spodní části = když dáš na steinhart jakýkoli řemen, který má vůli u stěžejek tak ho zničíš díky pouzdru

Manželka nosí tornádo k Archimede M a také se mi zdá že je dost náchylný k otěrům, ale jinak pěkný řemen,ale ne na těžké hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
YPO: tornádo je imho strašně měkký - mě pocitově taky sedí maximálně tak na archimédy

 

sry, ale to je stejnej blábol jako kdybych napsal, že nato strap je dobrej jenom na gšoky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry, ale to je stejnej blábol jako kdybych napsal, že nato strap je dobrej jenom na gšoky

Tohle není blábol,ale moje zkušenost, o kterou jsem se tady chtěl podělit,tornado jsem měl nasazený na vícero hodinkách.Je opravdu měkký a u stěžejky,myslím v pravo volný, tak pokud bych chtěl aby mi pohodlně unesl třeba zmiňované X-wind, tak bych ho musel pořádně utáhnout, a v tom případě nevím, co by na to říkal můj krevní oběh na LHK :crutch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Tohle není blábol,ale moje zkušenost, o kterou jsem se tady chtěl podělit,tornado jsem měl nasazený na vícero hodinkách.Je opravdu měkký a u stěžejky,myslím v pravo volný, tak pokud bych chtěl aby mi pohodlně unesl třeba zmiňované X-wind, tak bych ho musel pořádně utáhnout, a v tom případě nevím, co by na to říkal můj krevní oběh na LHK :crutch:

 

tak jo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není to úplně jedno? Řemenů je mraky a každému sedne něco jiného. Tornáda mám doma tři v různých velikostech a nosím ho na všem možným (měl jsem na něm dokonce i Railmastery) a je to můj nejoblíbenější ne-simonovský pásek. Ale, pravda, mám jej hlavně na hodinkách "pro volný čas"...

Jinak Qvido má pravdu, řemen se na X-windech otírá o pouzdro, ale jákoupil od Milise jeden už notně odřený, takže mi to bylo úplně fuk. Vždyť se nejedná o pásek k obleku.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není to úplně jedno? Řemenů je mraky a každému sedne něco jiného. Tornáda mám doma tři v různých velikostech a nosím ho na všem možným (měl jsem na něm dokonce i Railmastery) a je to můj nejoblíbenější ne-simonovský pásek. Ale, pravda, mám jej hlavně na hodinkách "pro volný čas"...

Jinak Qvido má pravdu, řemen se na X-windech otírá o pouzdro, ale jákoupil od Milise jeden už notně odřený, takže mi to bylo úplně fuk. Vždyť se nejedná o pásek k obleku.

Mimochodem byl odřenej taky z X-Windů. Ale sem to zamaloval fixkou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Ahoj,

našel jsem jen tento příspěvek s názvem Khaki x-wind tak se Vás zkusím zeptat tady.

K narozeninám jsem si udělal radost a koupil Hamiltony Khaki X-wind (především díky tomuto fóru a jsem strašně spokojenej). V návodu je uvedeno, že v případě možnosti lze hodinky natáhnout ručně, ale více se tomu již nevěnují. Víte někdo v jaké pozici korunky případně jakým směrm se dají hodinky natahovat nebo jak to bylo ze strany výrobce myšleno?

Moc díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

našel jsem jen tento příspěvek s názvem Khaki x-wind tak se Vás zkusím zeptat tady.

K narozeninám jsem si udělal radost a koupil Hamiltony Khaki X-wind (především díky tomuto fóru a jsem strašně spokojenej). V návodu je uvedeno, že v případě možnosti lze hodinky natáhnout ručně, ale více se tomu již nevěnují. Víte někdo v jaké pozici korunky případně jakým směrm se dají hodinky natahovat nebo jak to bylo ze strany výrobce myšleno?

Moc díky za rady

 

 

Povolíš korunku až ti odskočí ze závitu, dál korunku samozřejmě nevytahuješ a točíš doprava, čili tam kde je větší odpor, doleva jde lehce. Nehledej v tom složitosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak rika bohush: ber to jako u normalnich starych hodinek, treba primek - vytahni korunku (v tomto pripade vysroubuj) a strojek natahni stejne jako manualni natah. Lepsi ale vzdycky je natahovat strojek prirozenym pohybem - je to automat. Je to zhruba stejny, jako kdybys studeny auto v zime turoval na plny ceres. Pripodobneni je jen "zhruba", ale funguje to "zhruba" stejne tak.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Povolíš korunku až ti odskočí ze závitu, dál korunku samozřejmě nevytahuješ a točíš doprava, čili tam kde je větší odpor, doleva jde lehce. Nehledej v tom složitosti.

Hlavne je nepretahni ,nemaj doraz :-) s citem

 

Tak po nejakem noseni usuzuju ,ze jsou asi opravdu trosku tesi na tornado remen,da se to ,ale pripada mi to ,ze to neni ono ,nevim .Mozna prejdu na origos remen ,ale jinak jim moc slusi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsících...

Přeji pěkný den a mám jeden, možná hloupý, dotaz na zdejší odborníky na tyto "stroje". Má strojek nebo konstrukce celých hodinek nějaký "antišok"? Myslím nějakou ochranu proti otřesům. Na Vostocích to mám přímo uvedeno, ale na x-windech jsem to nikde neviděl... Jen chci vědět, zda na ně mám být dost opatrný nebo něco vydrží! :-) Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou já, nějak se mi nedaří najít kontakt na Zrna, nechal bych si u něj udělat řemen na x-windy, tak prosím, kdo máte nějaký kontakt nebo odkaz ... Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden ze způsobů:

nahoře v záhlaví fóra je záložka Uživatelé - klikni na ni a pak do  pole pro vyhledávání napiš Zrno  a potvrď (Enter), ve výsledcích hledání  ho uvidíš - klikni na  jméno Zrno vedle  avataru a tím se ti otevře jeho profil - vpravo nahoře je tlačítko Pošlete mi zprávu... pak už je vše jasné, napiš mu do zprávy, co potřebuješ

 

post-19918-0-76382900-1366360221_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...