Přejít na obsah

Luminiscence u Hamiltonů


David_B

Doporučené příspěvky

Vlastním Hamiltony Khaki automatic. Ručky, indexi svítí v pohodě celou noc, čísla již méně. S porovnáním se Seikama Monsterama (které každý zná), je ta intenzita tak 75%. Na druhou stranu, mé Aviatory II svítí úplně na nic, pár minut po nasvícení je tma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsou to ty " Indiana Jones"? Posted Image - vypadaj moc hezky.

 

 

Jojo, to jsou oni, stejné jako má Navi - "Harrison Ford" Conservation s podtitulem "Time to protect the planet". Teď už jsou další KHAKI Team Earth s podtitulem "It's time to DO" http://www.hamiltonwatch.com/webapp/en-us/

Upraveno uživatelem Churchill
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, to jsou oni, stejné jako má Navi - "Harrison Ford" Conservation s podtitulem "Time to protect the planet". Teď už jsou další KHAKI Team Earth s podtitulem "It's time to DO" http://www.hamiltonwatch.com/webapp/en-us/

 

 

tak teraz by mohli spravit este limitku s nazvom : Its time to D`OH!!"

 

sory za OT :)

post-8088-127616792545.gif

Upraveno uživatelem jankoxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Moje Khaki King svítí po nasvícení asi 2 minuty a ještě mizerně. Luminiscence je u Hamiltonů mizerná nejspíš celkem obecně, ale jinak dělají skvělý hodinky. No a když je nejhůř, tak si v noci svítím G-Shockama :)

 

ted jsem to tak nejak meril-a s tema 2 hodinama jsem to hodne nadsadil-kde by se vzalo- radove minuty budou pravdivejsi-takze s tebou naprosto souhlasim Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Fantasticky nafoceno, Tyfosi.

 

Dik za poklonu, v citatu se maze obrazek pro priste, kdyz jsi to uz po vice jak roce vytahl tak trosku poupravim tvrzeni ze je to srovnatelny ze seikama. Jsou tam mensi plosky a asi i mensi vrstva, sejka jsou urcite k ranu citelnejsi. Presto si troufnu rici ze i tyto H jsou rano citelne. Ale je to dano take tim ze mam v loznici zcelazatemnujici rolety, pokud do mistnosti pronika castecne svetlo a je tedy castecne sero tak jsou necitelne a to i seika.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když porovnám Seika a Hamiltony, což jsem zrovna provedl, když už jsem je po delší době doma čistil, tak Hamiltony "svítí" určitě kratší dobu. Řádově desítky minut.

 

Mně Seika, dokud jsem je měl, svítily taky rozhodně více a déle, než Hamiltony. Ale ono u potápek tu svítivost člověk očekává, zatímco u mých Khaki Kingů je mi úplně šumák.

A ta fotka je vážně úžasná, Tyfo :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta fotka je fakt super, mám jazzmaster chrono auto, ale všeobecne to tu už bolo povedané tam svietia len ručičky a indexy, len 2,4,8,10, ak sa pamätám, už som ich dlšie nemal na ruke ,ale asi ich teraz vyberiem. prečo všetci chcete vedieť koľko je hodín v noci, v noci sa spí, alebo...., veď viete a pri tom asi určite svietiť vydržia čo? :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tedy nevim ale mne sviti H krasne az do rana schvalne jsem to kontroloval. No mozna je to tim ze malo spim tak max 6 hodin a rano je prectu, je mozne ze kdyby jsem spal 12 hodin tak seika jeste prectu a H ne ale to se mi dlouho nepovedlo. Mohl by jsem se pokusit nafotit porovnani H a S jen musim obsadit misto kde je temno hodne hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Hamilton Conservation a jak pravil Churchill - svítivost tragická, srovnatelná snad jen s Primkama z Eltonu (alespoň s těma, co jsem měl - new Orlík, Q41 a po renovaci Igen a SII).

Jinak ještě lépe než Seika mi "šajnily" PO...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem provedl test lumi v trvani 25 hodin, snimal jsem to (teda pocitac) po 15 minutach a tak mam haldu fotek, dam jen ty co jsou mezniky :

Testu se zucastnily hodinky co mam v podpisu (krome MIDO) umistene takto (kdyby nekdo nevedel) Seiko, Hamilton, Victorinox. Nasviceny po dobu cca 1 minuty halogenem 150W, to aby se jim srovnala svitivost bo kazde lezely jinde.

 

Tak ted foto :

 

cca po 5 min od nasviceni

post-4253-022941300 1294070361.jpg

 

cca po 2 hodinach

post-4253-010286300 1294070374.jpg

 

Protoze jsem uznal ze jas hodne poklesl a ze by to nemuselo po celou dobu byt videt tak jsem zmenil nastaveni fotaku, proto prikladam fotku s upravenymi parametry z casu cca 2 hodiny a 15 minut

post-4253-033528800 1294070386.jpg

 

po 6 hodinach

post-4253-012698900 1294070397.jpg

 

cca po 9 hodinach, tady jsem sel do mistnosti aby jsem zkontroloval jak je to citelne, na vzdalenost cca 3/4 metru jsem bez problenu videl polohu rucek i indexy

post-4253-094794500 1294070405.jpg

 

cca po 12 hodinach, tady je myslim meznik kdy je mozne jeste odecist cas na Hamiltonech (jen muj usudek)

post-4253-080813000 1294070413.jpg

 

cca 18 hodin od osviceni, asi posledni moznost precist Seika

post-4253-086152900 1294070424.jpg

 

cca 24hodin po osviceni

post-4253-044383400 1294070434.jpg

 

Po 25 hodinach Victorinox stale citelna poloha rucek, indexy jsem uz nevidel ale jsel jsem do temne mistnosti ze svetla a oci prizpusoboval jen tak minutu.

 

Takze zaver pro mne Hmilton prectu v pohode rano, 12 hodin bez svetla byly asi opravdu poprve.

Upraveno uživatelem tyfo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...