Přejít na obsah

kdo ma jake heuer


Stepino

Doporučené příspěvky

Na te fotce je rotor asi sundanej? A caliber 12 byl vlastne automat?

 

edit: jsem nakej zmatenej, ze nemuzu najit ten rotor :)

 

 

Ha ha ha Dobrý, teď jsi mě dostal. :thumbsup_anim:

Jasně že automat, nástupce calibru 11.

Myslím si osobně , že to nejlepší.

Ten rotor je ty vtipálku pod tím stopovacím mechanismem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezký Verony, ta korunka na pozici 9 je parádní.

Trošku mi tím bicolor provedením připomínají Heuer Kentucky, které ale, bohužel, nemám.

Kalibr 11 a 12 je klasika největší, model Kentucky měl jen obligátní 7750.

post-1118-1255879162.jpg

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezký Verony, ta korunka na pozici 9 je parádní.

Trošku mi tím bicolor provedením připomínají Heuer Kentucky, které ale, bohužel, nemám.

Kalibr 11 a 12 je klasika největší, model Kentucky měl jen obligátní 7750.

 

Hm škoda na ty Kentucky by jsme se u Tebe rád podíval.

Prosím tě tak si je kup a dáme si příští týden sraz jo??? :thumbsup_anim:

Trošínku mi připomínají Omega, ale nemohu přijiít na to proč .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj tak na ty Kentucky jsem taky koukal a zrovna tak musim rict ze jsem cekal cenu pres 1000 Euro

 

Veronam zacinam prichazet na chut a Kentucky se mi libily vzdy.

 

Mimochodem kde nachavas delat servis, Longu (Miro)?

 

jak jsem psal do SZ v TAG Heuer uz Ti dnes neudelaji vymenu jak to bylo mozne jeste do brezna bez kompletniho servisu :-(

 

Stepan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, Míro, na ebay skončily před týdnem na necelých 500 EUR a já do nich nešel :(

Až mě ta nízká cena zaskočila.

 

 

Živoj je někdy nespravedlivý, to by jsme si je asi za ty prachy musel prostě koupit, prostě asi musel. :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak vlastně ani nevím jestli to patří do tohoto vlákna ale HEUER jsou to všechny tři kousky a dlouho mi trvalo než jsem je dal dohromady. První byly ty půlminutové, pak minutové a poslední ty stovkové. (bráno dle stupnic na číselníku) Nevím ale jednu věc a už mám odřenej mozek a nemám den, tak se nechci trápit. Zjistil jsem totiž, že ty stovkové za půl minuty doběhnou na pozici padesát a ne na pozici třicet, jak jsem si původně myslel. Co je teda jedna jednotka (1/100) a co se tím měřilo? Nesmějte se mi, fakt jsem to nedal.

post-4049-1257439777.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Na můj příspěvek máme jiné vlákno, ale třeba ho sběratelé vintage Heure ocení. Našel jsem jedny překrásné Heuer Kentucky, přemýšlím o nich docela usilovně, pak bych mohl vstoupit do klubu. Chtěl bych položit dotaz na zkušené, jedná se o cenu obvyklou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4: Kibi, asi máš pravdu, pořád jsem se nějak chtěl dopočítat přes ty stovky k šedesátkám a naopak. Smysl mi to nedávalo, pak se divím. Jak jsem je všechny poskládal je docela vtipnej příběh. Koupil jsem si totiž před mnoha lety jeden zvětšovák a dostal k tomu navíc nějaké misky a haraburdí do černé komory. V nich jsem našel ty stopky 30 sec. Také mají asi nejvíc nalítáno a nejvíc poškozený ciferník, ale v podstatě mě nic nestály a po vyčištění hezky jdou, je na nich ale vidět že si něco prožily. Druhé jsem náhodně zahlédnul na aukru (ty 60 sec), byly bez skla a že nejdou. Nikdo na ně nepřihazoval, tak byly za 150,- Kč. Řekl jsem si že i kdyby nešly opravit, tak na dvě stovky peču. No a můj hodinář si za sklo a vyčištění řekl stovku. Sám se divil jak jsou pěkný. Všechny mají nádherný kalibry, jsou dvouplášťové, každý jiný je to radost koukat. Nádherně tikají. Ty poslední nejsou moje, já mám ty samé ale v opravě a nevím jestli to půjde spravit. Ty moje poslední jsem také koupil na aukru zase asi za dvě stovky ale nemají originál sklo a mají utržené ručky z čepu, vůbec nevím jestli se to podaří opravit. No a dneska ráno jsem navštívil moji bývalo paní domácí u které jsem bydlel na privátě a říkala mi že jí nejdou stopky co má na poličce na chodbě. A vytáhla tyhle heuerky. Málem mě trefilo, vzal jsem je k hodináři už zase jdou a pohromadě jim to sluší nejvíc. Trochu dlouhý ale takhle to bylo. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na můj příspěvek máme jiné vlákno, ale třeba ho sběratelé vintage Heure ocení. Našel jsem jedny překrásné Heuer Kentucky, přemýšlím o nich docela usilovně, pak bych mohl vstoupit do klubu. Chtěl bych položit dotaz na zkušené, jedná se o cenu obvyklou ?

 

 

cena je zcela obvykla na takoveho prodejce. byva i vyssi.

ale za posledni mesic jsem videl dva kousky v soukrome aukci za cca 500 Euro.

tak zkus chvilku koukat na soukrome aukce.

 

Cau S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vlastně ani nevím jestli to patří do tohoto vlákna ale HEUER jsou to všechny tři kousky a dlouho mi trvalo než jsem je dal dohromady. První byly ty půlminutové, pak minutové a poslední ty stovkové. (bráno dle stupnic na číselníku) Nevím ale jednu věc a už mám odřenej mozek a nemám den, tak se nechci trápit. Zjistil jsem totiž, že ty stovkové za půl minuty doběhnou na pozici padesát a ne na pozici třicet, jak jsem si původně myslel. Co je teda jedna jednotka (1/100) a co se tím měřilo? Nesmějte se mi, fakt jsem to nedal.

 

 

naprosto bozi 3 kousky. i zpusob jakym jsi je ziskal :-)

asi zapatram taky po nejakych "nefunkcnich"

 

mimochodem ty 30 sekundove maji 36000 kmitu za hodinu pokud se nemylim.

jak uz odpovedel KIBI tak 100 stupnice se pouziva pro inzenyrstvi a nektere druhy sportu (treba rallye)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Stepino, díky za pochvalu těch stopek, mám pocit že to k firmě heuer hodně patří - to stopování... Ještě bych měl jeden dotaz, nějak jsem se neudržel a pořídil ten základní model heuer s kalibrem 7733, všude na nich je ještě značení Leonidas SA (víčko, kalibr). Myslím že to jsou ty jak jeden ze členů mylně považoval za model silvestrone. Jak zjistím referenční číslo a další podrobnosti? Omlouvám se ale nějak se mi to nedařilo dohledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na pouzdru hodinek by jsi mel najit ě cisla, jedno je seriove a druhe bude modelove.

cisla by mely byt v miste mezi nozickama, pokud tam je remen nebo tah tak ho musis sundat.

 

modelove cislo bude asi zacinat cisly 733 tak to aspon bylo u starsiho modelu, ktery jsem mel.

Jinak Te odkazu na "bibli" heuer hodinek - www.onthedash.com

 

zvlastni je znaceni leonidas na strojku a dynku, protoze tohle oznaceni se v dobe ,ze ktere jsou Tvoje hodinky uz nepouzivalo.

pouzivalo se nanejvis spojeni Heuer - Leonidas na dynku nikoliv na strojku.

 

Jinak stopky samoyrejme ke znacce patri vic nez cokoliv jineho.

ja mel vyhlidnute uz nekolikery, ale vzdy jsem dal prednost jeste chvilku setrit a koupit si naramkove, ktere muzu nosit.

Stopky by byly jen a pouze ve skrini bez jakehokoliv vyuziti.

 

Stepan.

 

P.S.

jeden z duvodu proc jsem chtel zalozit tohle vlakno byl, abych zjistil jestli nekdo nema treba pristup k nahradnim dilum na hodinky Heuer.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...