Přejít na obsah

Prosbička pro všechny...


Doporučené příspěvky

Tak sem se poprvé odhodlal k nějaké soutěži ve videu a dal svůj klip z Indonézie na web, jelikož jsem se o soutěži dozvěděl až dneska, s tím že končí už za 10 dní, tak nevím jestli se mi podaří dorovnat náskok ,,skvělýho pirátskýho klipu,, :wallbash: Proto prosím jestli by bylo možné podpořit mou snahu a dvouma klikama, je to na http://www.spektrumvideo.com/cz/index.html druhá fialová záložka z prava DOBRODRUŽSTVÍ klip se jmenuje Indonesia adventure (takovej s tou horou ve vodě (je to z Komoda)

Dík fšem!

 

midloch :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se poprvé odhodlal k nějaké soutěži ve videu a dal svůj klip z Indonézie na web, jelikož jsem se o soutěži dozvěděl až dneska, s tím že končí už za 10 dní, tak nevím jestli se mi podaří dorovnat náskok ,,skvělýho pirátskýho klipu,, :wallbash: Proto prosím jestli by bylo možné podpořit mou snahu a dvouma klikama, je to na http://www.spektrumvideo.com/cz/index.html druhá fialová záložka z prava DOBRODRUŽSTVÍ klip se jmenuje Indonesia adventure (takovej s tou horou ve vodě (je to z Komoda)

Dík fšem!

 

midloch :notworthy:

tak sem prave hlasoval pro video, ktere se nejvice libilo me nehlede na tvoji vyzvu.

btw mel bys tam mit teda o jeden hlas vice.

 

ty ostani vide jsou nezazivna, zvlast to ktere vede...nechapu. a ty ostatni...lidi to vzdy cely zmrskaj svym stupidnim ujecenym a afektovanym komentarem. tak snad za tech 10 dnu se najde dost lidi abys porazil piraty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný, včetně muziky... :speak_cool: Pani ricousová obdivuje pani midlochovou za toho červa... :yucky:

 

 

:thumbsup_anim: Díky! Chystám cestovatelský stránky s dobrodružnýma videjama z cest od různých šílenců, budou do cca měsíce, hodím sem pak odkaz, červí pochoutka je poněkud slizká ale výživná ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím poslat odkaz známým, protože ta chujovina "v Tunise, v Tunisi" (nebo v Tunisu?) přece nemůže vyhrát... Jen aby ten "pirát" neměl početnou hlasující rodinu...

udelal jsem to same. kdyby tam bylo objektive srovnatelne video, tak nereknu. ale tohle je fakt hruza. o tech zbylych 2 netreba ani mluvit.

 

midlochu a jaka je vyhra? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udelal jsem to same. kdyby tam bylo objektive srovnatelne video, tak nereknu. ale tohle je fakt hruza. o tech zbylych 2 netreba ani mluvit.

 

Kouknul jsem se taky na ten Tunis,nesrovnatelné (jediný pracovní nástroj zoom na kameře) Nesrovnatelné....jdu shánět hlasy :worried_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

midlochu a jaka je vyhra? ;)

 

 

Píšou že "špičkový digitální foťák" , tak si pod tím představ co se ti hodí.

Taky jsem kliknul hlas navíc (č.85) a zajímá mě, co jsi měl na té cestě na ruce?

Nebo jsem se špatně díval a bylo to tam??????????

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlasoval bych ale nemůžu, nepustí mě to. Jsem připojený wifinou od malého poskytovatele a asi už hlasoval někdo z té naší IP. Ti piráti asi mají početnou rodinu nebo nějakou fintu na opakované hlasování. kdyby to tam nebylo napsaný tak bych netušil o co v tom klipu jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...