Přejít na obsah

Japonské led hodinky


bnock

Doporučené příspěvky

Ahoj,

jsem tu nový, případně se omlouvám za topic mimo téma, ale myslím, že právě sem patří.

 

Jsem nadšencem novodobého alternativního zobrazování času.

 

 

Přemýšlíte někdy taky o jiných hodinkách než jen ručičkových?

 

Co říkáte na tyto ultrahyperpsycho hodinky?

 

1_187.jpg

Upraveno uživatelem bnock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 48
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsem nadšencem novodobého alternativního zobrazování času.

Přemýšlíte někdy taky o jiných hodinkách než jen ručičkových?

 

Co říkáte na tyto ultrahyperpsycho hodinky?

mám doma Tokyoflash Barcode. koupeno před pár lety, chtěl jsem něco originálního. na odečítání času se dá rychle zvyknout, ale přecejen jde spíš o stylovku a možná je tím člověk chvíli zajímavej. už je nenosím, nějak jsem z toho vyrostl - si nejsem dost stylovej... ale musím na jejich obranu říci, že jsou pěkně zpracovaný a jdou velmi přesně. navíc ty barcode - to je poctivej kus železa (200gr.)

lub

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc ne. Az si nekdy koupim takove obleceni abych byl svihak, dovedu si predstavit (hmm, ale asi precijen na nejakym jinym typkovi) tehle doplnek modniho stylu. Ja jsem konzerva, ale mladi, proc ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dan: Prave jsem to po dlouhem hledani na google zjistil, vydrzi v hodinkach presne tak dlouho nez ji vymenis za novou. Oni to vi takhle na den presne.

 

bnock: nenech se zastrasit, bojuj :thumbsup_anim: kolegove tomu nerozumi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi moc poctive nehledal cody. Mel jsem to namysli ve vztahu k mnozstvi LEDek , musi to zrat jak blazen.

baterky jsou 2, vydrží něco přes rok. potom viditelně klesá svítivost, nejdřív u zelené. vydrželo by to jistě víc, ale je tam takový nesmyslný mód, že jednou za minutu problikávají (podle vícero schemat) a to každý den (spíš noc) v době od 19h-01h a taky vždy ještě 5x (tedy 5 minut) po zapnutí-zjištění času... bohužel se ta nechtěná diskotéka nedá vypnout..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...