Přejít na obsah

Co vydrží G-Shock


CzechJoker

Doporučené příspěvky

chtěl jsem můj příspěvek č.79 zeditovat, místo toho jsem to zkopíroval a editování nenašel... chtěl bych zbytečný příspěvek i smazat, ale ani to jsme nenašel.... prosím některého z adminů o radu.

Upraveno uživatelem FranaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 166
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravím. Já napíšu spíše co nevydrží. No, jedná se ale ne o G-Shock jako takový, ale o sklíčko mých Casio GW-9010, kdy jsem je já pitomec nevědomky vystavil odletujícím jiskrám při řezání flexou a na sklíčku se mi udělaly vypálené tečky (snad důlky) a teď nevím, jestli hodinky nechat opravit (přeleštit nebo vyměnit sklíčko) nebo si pořídit jiné a tyhle používat jako pracovní....

 

To nejsou vypalene tecky, ale zapecene kousky materialu ktere z flexy pri rezani odletovaly. Uplne to same se mi stalo pred x rokama kdyz jsem flexou na balkone rezal trubku... jiskry odletavaly na sklo dveri a kousky rozzhaveneho materialu z tech jisker se do nej natvrdo zapekly, vypada to stejne jako na tvoji fotce :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Já napíšu spíše co nevydrží. No, jedná se ale ne o G-Shock jako takový, ale o sklíčko mých Casio GW-9010, kdy jsem je já pitomec nevědomky vystavil odletujícím jiskrám při řezání flexou a na sklíčku se mi udělaly vypálené tečky (snad důlky) a teď nevím, jestli hodinky nechat opravit (přeleštit nebo vyměnit sklíčko) nebo si pořídit jiné a tyhle používat jako pracovní....

 

 

c) je správně, když je dáš opravit vyjde tě to s poštou odhaduju tak na 50% ceny hodinek navic by to chtělo přetěsnit a vyměnit baterii když už se budou otevírat. Ja měl taky vždycky výčitky se se starýma loučit ale asi je to nejlepší řešení, nové a basta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

c) je správně, když je dáš opravit vyjde tě to s poštou odhaduju tak na 50% ceny hodinek navic by to chtělo přetěsnit a vyměnit baterii když už se budou otevírat. Ja měl taky vždycky výčitky se se starýma loučit ale asi je to nejlepší řešení, nové a basta.

 

Rozhodl jsem se s nima nic nedělat, otvírat je nemá cenu, kvůli baterii už vůbec ne, protože jsou na solárko. To poškození je vidět jen pod určitým úhlem a nijak neruší, takže je nechám tak jak jsou.... s leštěním nemám zkušensoti a investovat se mi do nich nechce, přeci jenom to nejsou nějaký skvosty, ale pro mě užitková věc, která si svou funkci i přes onu kosmetickou vadu plní perfektně a spolehlivě. Takže asi tak.

Upraveno uživatelem FranaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nezaznamenal jsem na nich žádnou změnu např. barevnosti plastu kvůli sluníčku apod., tělo hodinek není nijak poškozeno. Vypadají velmi dobře a myslím, že po omytí budu vypadat jak "nový". Ale já je mýt nebudu, já je totiž za tím oknem nechal dál! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezaznamenal jsem na nich žádnou změnu např. barevnosti plastu kvůli sluníčku apod., tělo hodinek není nijak poškozeno. Vypadají velmi dobře a myslím, že po omytí budu vypadat jak "nový". Ale já je mýt nebudu, já je totiž za tím oknem nechal dál! ;)

 

No tak to potom napis po zime ci ziju :o)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Tenhle test je dobrý nápad, sám jsem chtěl takový udělat, už jsem i svoje G-7700 dal ven, ale najednou tak po dvou dnech mi jich začalo být jakoby líto a dostal jsem zrovna největší chuť je nosit, až jsem to psychicky nevydržel a došel pro něPosted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už delší dobu nosím v hlavě myšlenku testu nejlépe G-9000, chci je umístit někam k přední nápravě svýho auta, a to hlavně v tomhle zimním období, musím jen s mechanikem promyslet kam je dát - aby nevadily při provozu, moch jsem je občas zkontrolovat a vyfotit. Myslim, že to opravdu prověří Mudmany :smile_anim: Ale, žádný teď doma nemám, a nový kupovat nechci jen kvůli testu. Ale myslim, že je má jeden známý a už je nenosí tak je zkusím od něj nějak vyzískat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

To by asi bylo docela drsný teď v zimě, i když podle mě by to zvládnout mohly. Hlavně aby ten mechanik z toho neměl psychický šok, já si nedokážu představit, že bych přišel do opravny a na tohle se zeptal Posted Image .. Ale nápad je to dobrejPosted Image

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridavam odkaz na test GX-56 test prodelaly v laboratori v UK, ktera je oficialnim "testerem" pro armadni vystroj. A ty hodinky vlastne prodelaly to samy jako na predeslem prispevku. Obstaly bez ztraty kyticky :smile_anim:

 

http://mygshock.com/2011/07/14/gx-56-king-g-shock-military-grade-tough-test/

 

Ja si porad rikam, jak to ty hodinky muzou vydrzet vzdyt konstrukce je hlavne delana aby vydrzela otresy a pady. Nevim jestli konstrukteri napr. planovaly odlosnost proti nizkejm teplotam a vysokejm teplotam? A jak toho dosahly? Konstrukci pouzdra? Nebo je to proste jen diky odolnosti plastu?

 

Nevim.....

Upraveno uživatelem A10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...