Přejít na obsah

Co vydrží G-Shock


CzechJoker

Doporučené příspěvky

Je možné to rozlišit které měli/mají ocelové a které plasové pouzdro?

 

 

Jak jsou na tom vůbec modely GW-M5600?

Rozlišit DW 5600 je jednoduché DW5600E jsou plastový a mají ILLUMINATOR kdežto DW5600C jsou kovový ale maj jen žárovičku.

 

 

K modelu GW-M5600 který jsou v plastu existuje lepší verze s kovovým pouzdrem a stejným modulem GW5000.

 

 

post-673-048329200 1345020787.jpg

 

post-673-097523200 1345020806.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 166
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Chilliluk

Rozlišit DW 5600 je jednoduché DW5600E jsou plastový a mají ILLUMINATOR kdežto DW5600C jsou kovový ale maj jen žárovičku.

 

 

K modelu GW-M5600 který jsou v plastu existuje lepší verze s kovovým pouzdrem a stejným modulem GW5000.

 

 

 

....a jejich cena je velice sebevědomá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

t2: díky za popis jak je rozlišit. Kouknu se jestli se u nás dají sehnat, ikdyž o tom pochybuju:-)

 

Tak to hodně štěstí. Ty 5600E seženeš bez problému, ale kovový 5600 jsi téměř bez šance. Zkus nějaký menší hodinářství v malým městě. Občas se tam najde i poklad. Já jedny koupil před lety v Benešově. Dlouho je nemohli prodat tak snad na nich byla i slevička.

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych se trochu vrátil k mlžení hodinek....předevčírem jsem byl v Chrudimi na koupališti a kousek od bazénu na trávníku byla hromada sněhu (nevím odkud ho navezli, zda to je z nějakého chladícího zařízení)...tak jsem si udělal sněhovou kouli a nenapadlo mě nic jiného než ji položit na moje G-shocky GW-3000....a pod sklíčkem se objevila vlhkost....prostě skvrna která ale za chvilku zmizela a žádné stopy po ní nezůstaly. Takže to bude prostě vlastnost hodinek a neřeším to.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

co vydrzi g-shock

Uvidíme, jestli někdo někdy přitvrdí pokusy. S tím ochranným adaptivním tepelným štítem v podobě hroudy ledu to ještě není ono. :whistle:

 

Chce to hodinky přímo strčit do mrazivého vzduchu mrazáku, pořádně vychladit a pak OKAMŽITĚ hodit do horké lázně. Ještě větší pecka je to udělat opačně - nahřáté hodinky strčit do mrazáku. :bag:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A o čem takové testy vypoví? Kolikrát za život zapomeneš hodinky v marazáku nebo je vaříš na plotně?

 

Tak vypoví to o tom , že ty hodinky něco vydrží.Většina offroadů taky v životě nesjede z asfaltky, ale testují je v terénu co všechno vydrží.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wave ceptor: Jaké offroady testují v terénu ? Nějak jsem kolem toho chodil a dneska nekoupíš auto do terénu, musíš si sehnat něco starého dobrého a ještě i to upravovat, aby to někam vyjelo.

Psal offroady a ne SUV :D

 

Landcruiser, Gčko a spousta dalších Ti službu bez problémů udělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som mal uz asi 5 g-shockou a po roku sa mi zacali vsetky zahmlievat zvnutra...vzdy ked v zime vijdem von si zabehat alebo bikovat kym sa nejak v nich nevirovna teplota mam zahmlene sklicko zvnutra,a nerobil som zo ziadnimi nijake extremi,akurat horuce kupele,otuzovanie,prchody z tepla do zimi,plavanie, skratka robim s nimi iba bezne veci a okrem toho zahmlievania je vsetko ok funguju napriek tomu.vlastne este jedno negativum rospadol sa mi remienok na jednich asi desat krat taky kovovy co je pospajany timi trubickami zo strunkou to sa furt rozhegle a odtrhne konkretne na The G MTG-930D-8VER

To je lepsi vtip ako ten obrazok nad prispevkom :rolleyes:

Upraveno uživatelem SUBO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...