Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Dnes mi bylo cti seznamit se s Mistrem Panem Hodinarem, ktery sestrojil mimo jine vecny kalendar do limitovane edice Da Vinci, pojmenovane po nem. Jmenovat nemusim, vsichni dobre vite o koho jde. Mel na ruce nove Da Vinci:

 

 

 

Omlouvam se za fotku, ale bez jeho souhlasu jsem to musel orezat

 

 

 

Toto setkani vyslo presne na me 10. jubileum registrace na Chronomagu. Moc pekny darek :)

Jo, tak to verim! Pekne, pekne! Takovahle setkani potesi. Ja jsem se radoval, kdyz jsem potkal chlapka, kterej se znal s Geraldem Gentou (a radost mi nezkalilo ani to, ze jsem ho potkal ve vezeni). Ovsem osobne, to je fakt jinej level :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono je taky možný, že mám oko z kašparovy krávy a je to něco úplně jinýho, nebo nedejbože fejk. Fotka je rozmazaná, ale každopádně to nahoře, co vypadá jako index na dvanáctce, bylo stoprocentně logo korunky. Jinak ručička jela plynule.

Každopádně jak tak gůglím ladies explorer tak nic a nic najít a teď jsem ten model našel na nějakých "replica" stránkách (odkaz dávat nebudu, nevím jestli to není zakázaný) takže paní asi možná fakt měla fejky. Říkám, byly to prostě jen zmenšené expy. Korunka, 3,6,9 indexy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...