Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Ne, je tam kabelku

Mea culpa...

uz je to davno, co sem to naposledy cetl...diky za osvezeni...

 

Koza je vysvětlená zde. Popravdě, byť jsem to znal, to vlákno jsem našel poprvé :)

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/17759-v%C5%A1eobecn%C3%BD-sign%C3%A1l-chronomagu/

Ano, je to tak, kabelka je jasna. Cele vlakno sem kdysi prelouskal, ale uz sem si to spatne pamatoval

Diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z koloběžkového FB, koloběžci při 50 km/h ve sjedu praskly 2 trubky rámu koloběžky Crusis. Celej vodřenej, žádná zlomenina, hodinky Citizen vydržely. 

post-16236-0-44879700-1503042838_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluv si co chceš. Crusis po uvedení svých koloběžek na trh vzbudil rozpaky a odpor části koloběžců, nicméně se prodává. Zabít/zranit se můžeš třeba i na kole. Např. když se náš triatlonista kdysi napíchl na sedlovku, to mohl třeba i umřít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopoledne v práci, starší klient, udržovaný pán 80 let, upoutalo mne jeho L zápěstí (jak už to tak poslední dobou bývá)- pochváli jsem mu hodinky- pán se rozzářil, hodinky dal na stůl a začal vyprávět..., dárek k 60-tinám od kamaráda, zatím jen 2x měnil baterku a jednou prasklé sklíčko.

Oběma se nám zvedla nálada- prostě hodinky sbližují lidi. Třeba jednou sblíží i celé národy a zavládne mír a klid...

post-54430-0-03139900-1503063467_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopoledne v práci, starší klient, udržovaný pán 80 let, upoutalo mne jeho L zápěstí (jak už to tak poslední dobou bývá)- pochváli jsem mu hodinky- pán se rozzářil, hodinky dal na stůl a začal vyprávět..., dárek k 60-tinám od kamaráda, zatím jen 2x měnil baterku a jednou prasklé sklíčko.

Oběma se nám zvedla nálada- prostě hodinky sbližují lidi. Třeba jednou sblíží i celé národy a zavládne mír a klid...

Na 20 leté stáří vypadají fantasticky a pečovaně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...