Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Frostie, je to jako s čimkoliv jiným - autem, hudebním nástrojem, obrazem... pokud máš něco krásnýho, drahýho a svým způsobem i vyjimečnýho, víc to chráníš a prožíváš. Jasně, pro klid na duši je lepší mít pick-up, otlučenou kytaru nebo originál krajinku z trhu, ale... z těch se dech prostě nezatají.

Jasně, to plně chápu a člověk chce, aby to bylo tip top. To byla krapet nadsázka, nemůžeme mít všichni terror-digi  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jedné výloze. V PP se nevyznám. Jde o originál nebo ne? Přišlo mi dost přitažené za vlasy, aby si jen tak ležel PP mezi obyčejnýma primkama. A druhá věc je, že to působí jako předělávka z kapsáčů (velikost, korunka, umístění subdialu). Poučte mě, díky. :)

post-62607-0-70784400-1543761867_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes na prohlídce Alcatrazu týpek s Rolex BLNR

post-32970-1543989150,25.jpg

Pak cestou zpět na trajektu chlap s Rolex Sub bicolor (tady jsem si nebyl úplně jistej pravostí)

post-32970-1543989187,86.jpg

 

Jinak musím říct, že z ?dobrejch? hodinek tu vídám snad jenom Rolex, jinou značku jsem snad neviděl

Upraveno uživatelem Povidláček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, tento popis klicovych svycarskych hodinarskych manufaktur me fakt zaujal:-)

 

Pokud se budeme divat na svycarsky hodinarsky trh jako na kralovsky dvur, pak PP je kral, VC je kralovna, JLC je predseda vlady, Rolex rytir, atd...:-)

 

Zdroj: The Watch, Thoroughly Revised od Gena Stona a hodinkee editora Stephena Pulvirenta

post-248-0-82046700-1545001062_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...