Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

 

Včera mě v metru oslovil mladík s PO Orange na ruce. Líbily se mu Panerai v keramice, prohodili jsme několik vět a dal jsem mu odkaz na Chronomag, tak nás asi bude o jednoho více. Všimnul si mě sám, v metru se mi tohle stalo poprvé :D . Přitom jsou ty černý PAMy dost nenápadný.

Černý Pamy jsou jedny z mála hodinek, který poznáš na dálku a nespletes se. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, ja te sphinxxi sice neoslovil, ale ten stejnej den jsem te myslim potkal na eskalatoru na Namesti republiky.. a ty Pamy bylo to prvni, ceho jsem si vsiml a pak uz na tebe nechtel rvat. Takze nenapadny fakt nejsou:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, když jsem je měl dva roky zpátky na srazu, tak se mě dost lidí ptalo jestli je to PVD :D ... od té doby si nedělám iluze o ničem, proto přišlo překvapení.

 

Micey: To je dost možný, ten den jsem tam fakt byl, měl ses ozvat ... jsme mohli hodit řeč. Asi začnu nosit Primky :D

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, když jsem je měl dva roky zpátky na srazu, tak se mě dost lidí ptalo jestli je to PVD :D ... od té doby si nedělám iluze o ničem, proto přišlo překvapení.

 

Micey: To je dost možný, ten den jsem tam fakt byl, měl ses ozvat ... jsme mohli hodit řeč. Asi začnu nosit Primky :D

Hm, to si je dáš na prst jako prstýnek, na ruce vidět nebudou. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska C.I.P.A. na Smíchově - chlápek za kasou měl keramický Panerai 8 days. Pochválil jsem je, kozu jsem nezkoušel, nicméně není to poprvý co tam vidím dobrý hodinky, předtím to by Moony a Seiko SKX.

Asi budu znít hloupě :D ale co to znamená ''kozu jsme nezkoušel'', už jsem to tu četl několikrát, děkuji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi budu znít hloupě :D ale co to znamená ''kozu jsme nezkoušel'', už jsem to tu četl několikrát, děkuji :D

 

Chtěl jsem to najít ale pokusím se o vysvětlení. Koza je tu takové poznavací heslo mezi chronomagama. Na otazku: Koza doji krev, by dotyčný měl odpovědět: mam jí plnou kabelku. Je to takové heslo. Snad jsem to neskomolil, místní legendy mě určitě opravý jestli je to chybné

Upraveno uživatelem 01axel01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...