Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Ta korunka může být jen fotka, v tom problém nevidím. Co mi trochu smrdělo byla luneta a přišlo mi že tah nelicuje k pouzdru. Moc jsem to ale nezkoumal, manželka se za mě trochu styděla))) Jinak toho chlapa jsem ráno viděl s něčím co vypadalo jako GMT Master II, na druhý ruce nosí takovej ten náramek jakože sub luneta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělej si marný naděje, myslím, že uvidíš velký prd :)

Ale proc by nevidel. Kdyz pominu ty Diesly, tak vetsinu fotek sem davam z metra nebo MHD obecne. Je to logicke, tam se aspon ti lidi tak moc nehybou a je mozne neco vyfotit. SMP vidavam tak dvakrat trikrat tydne, do toho Seika SKX nebo petky. Dnes mel borec v Arkadach jdouci proti me cerne sea urchin. Sem tam Suby, hlavne na cizincich obcas byva neco videt. Akorat to sem nepisu, protoze bych nedelal nic jineho. Dal jsem si proste za cil, ze do tohoto vlakna jen s fotkou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale proc by nevidel. Kdyz pominu ty Diesly, tak vetsinu fotek sem davam z metra nebo MHD obecne. Je to logicke, tam se aspon ti lidi tak moc nehybou a je mozne neco vyfotit. SMP vidavam tak dvakrat trikrat tydne, do toho Seika SKX nebo petky. Dnes mel borec v Arkadach jdouci proti me cerne sea urchin. Sem tam Suby, hlavne na cizincich obcas byva neco videt. Akorat to sem nepisu, protoze bych nedelal nic jineho. Dal jsem si proste za cil, ze do tohoto vlakna jen s fotkou ;)

 

Tyjo, tak to jsem buď slepej, nebo blbě koukám. Jednou jedinkrát jsem viděl Omegy, snad někdy před rokem, jinak nic co by mně přišlo aspoň trochu chronomagorskýho. Natož abych byl schopnej udělat fotku :)

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu na sraz z Chronomagu a co cert nechtel, nejaky fotbal a tramvaj nacpana k prasknuti. A v tom davu jeden typek hodinky "chrono". Nejen, ze s nakreslenyma subciframa, ale s odlitky tlacitek na pouzdre s otrepy tak velkymi, ze presahovaly asi milimetr na kazde strane. Pouzdro vypadalo jak kdyz ho nekdo vytahne ze sendvicovace.... Peklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...