Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Já tu Bechyněho masivní kampaň nějak nechápu - ať už po ulicích, nebo v tv. Pominu-li nedostupný rlx, tak přece ani tak neprodává zboží cenový úrovně, který bi si jen tak někdo koupil na základě reklamy. A chronomagoři o něm ví a jeho reklamní kampaň nepotřebujou. Ale už si představuju průměrnýho českýho člověka, jak si řekne "tak si teda zajdu koupit hodinky k němu" a teď tam na něj vyskočí ty ceny řekněme 10k+. A to se držíme myslím hodně při zemi, protože běžnej člověk (nechronomagor) si pochybuju koupí hodinky za tuhle sumu... Nebo mi něco uniká, ale fakt mi to nedává smysl :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len fakticka... ten bilboard nie je reklama na Rolex. Nie je tam ziadne Rlx logo ani ina referencia a korunka na spone hodiniek co ma v ruke skoro nie je vidiet. Dokonca by som to ani neoznacil za priamu reklamu na hodinarstvo ale skor je to propagovanie osoby stareho pana. A ako sa zda tak vo velkom style a plosne po velkej casti CR. Zaujimavy marketing... mozno chystaju expanziu mimo Prahy. Btw... pri D1 som videl aj ich bilboard ktory tlacil Tudor a hodinarstvo Bechyne ako take a to uz vyzeralo uplne inak...

Upraveno uživatelem Vortex-Tempus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s těma Budějovicema jsem shodou okolností zrovna včera taky zaslechl. Přijde mi to jako dobrý tah, neb na jihu to hodinkově moc pokrytý není ne? Na Moravě Hanák, Stuchlík, Opluštil....sever mapy pokrývá Provazník ale na jihu nic ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte pravdu, kluci, jsem z jihu Čech a tady není prakticky nic! Nejblíže Plzeň, Praha a Jihlava. Ty billboardy Bechyněho jsou po Českých Budějovicích snad už od konce září s tím, že je na nich "Již brzy otevíráme". Tak když jsem byl asi 11. prosince v ČB, tak jsem si do Kněžské ulice (poblíž Černé věže) zašel, ale tam jen polepená okna Tudorem, Longines a starým pánem (ve vší úctě) a stále jen "Brzy otevíráme". Bez konkrétního data, tak nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámoš v hospodě s fungl novým orlojem na ruce od Ježíška  :newyear:  ...prý si je dokonce přál...  :death:

Myslím, že jsem našel přesně jeho "kousek"... A přitom za jejich cenu se tady dají koupit třeba i docela hezký Hamiltony, takže sem tězce nechápal a tvářil se nějak takhle  :eek:

post-65645-0-62982400-1577622460_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale zas to umí přehrávat i cédéčka... :-)

:-D a nechybí moc, a přehraje na tom i vinyl.

Je to peklo, včera jsem na horách potkal chlapíka, který měl na ruce podobnou dieselovou obludnost, a přitom tam přijel autem, podle kterého si mohl dovolit klidně i AP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...