Přejít na obsah

Synchronizace ana-digi Citizen JW0010-52E


MAWA

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Koupil jsem tyto hodinky Citizen JW0010-52E bohužel bez záručáku. Jsou úplně nové nenošené všechny funkce jedou nastavení digitálu je ok, ale ručičky se nenastaví na hodnotu digitálu.Zkoušel jsem i několik restartů a stále ne a ne.

potřeboval bych poradit zda někdo něco podobného neřešil a nevyřešil

 

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

Koupil jsem tyto hodinky Citizen JW0010-52E bohužel bez záručáku. Jsou úplně nové nenošené všechny funkce jedou nastavení digitálu je ok, ale ručičky se nenastaví na hodnotu digitálu.Zkoušel jsem i několik restartů a stále ne a ne.

potřeboval bych poradit zda někdo něco podobného neřešil a nevyřešil

 

dík

 

Neřešil jsem, ale obvykle povytáhnu korunku a tou pak nastavuji ručky:)

 

Keep Smiling :speak_cool:

 

Slušné EcoDrive mašinky

post-3210-1252000132.jpg

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem v Brně v Olympii, pokusila se o to jedna příjená prodavačka, ale nepovedlo se jí to a říkala, že není hodinářka, ale prodavačka tak nevím jestli je někde v Brně nějaké hodinářství kde by to seřídili ? Jinak korunkou se ručičky neseřizují má jen jednu polohu a tou se nastavují všechna nastavení digi a pak by měly najet ručičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

Koupil jsem tyto hodinky Citizen JW0010-52E bohužel bez záručáku. Jsou úplně nové nenošené všechny funkce jedou nastavení digitálu je ok, ale ručičky se nenastaví na hodnotu digitálu.Zkoušel jsem i několik restartů a stále ne a ne.

potřeboval bych poradit zda někdo něco podobného neřešil a nevyřešil

 

dík

 

A co prodejce, neporadí. Pokud je to zvenku, tak chápu. Pokud od nějakého překupníka u nás, tak ať se snaží. Manuál k nim není ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...