Přejít na obsah

Laco replika


Onisan

Doporučené příspěvky

Hodinky jsou to pěkné a pokud Ti není líto peněz a neškrtí Tě žádná ženská tak si udělej radost. Vánoce budou každou chvilku za dveřmi. Salut

 

Díky tomu, že mně žádná ženská neškrtí je moje sbírka B-Uhren větší a větší :)

 

Tak jak jsi se na to Onione vyspal? .)

 

 

vezmu ten kufřík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Nechci moc pindat,ale podle me jsou duvody tyhle......vase limitka je mnohem hezci.....55mm neni problem,ale nedocetl jsem se roztec a pokud nebude vetsi nez 24 tak remen nozna bude k hodinkam pusobit smesme.....urcite cena

A zrovna tak působí asi kalibr průměr 37 mm v takovým pouzdře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Well done ;)

Jaky jsou ty Q? Nikdy jsem zadny pilotky nemel a zacinam o nich uvazovat... i kdyz jsem o kus vyse psal, ze je mi Laco nesympaticke, tyhle se mi celkem libi...

 

 

Velmi povedené... Buď si je nechám na plavání a nebo je daruju pěkné blondýně :) Jsou v dámské velikosti 42 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mých fotek by se asi hovnoco poznalo... pokud na to nezapomenu, cvaknu to v pondělí.. vezmu na to fotografa z práce :)

 

Tak rychle nejaky fotky - pekne Laco replika na ty tvoji hubeny ručce, vedle ty 42 mm a taky tu blondynu :thumbsup_anim:

 

 

Já ti dám hubenou ruku, tlusťochu!!!! :gun_bandana: :thumbsup_anim: :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opět se mi vrátila stará nutkavá myšlenka koupit si tyhle hodinky.... ach jo.... Pokud mi někdo řeknete dobrý důvod proč to nedělat, tak budu rád :)

Proč je nekupovat? Třeba proto, že je to replika a ty si můžeš koupit originály. Třeba tady: http://www.antik-hodinky.cz/starozitne-let...s-uhr-laco.html

:)

EDIT: kua pozdě, nečtu příspěvky, ty už sis je koupil :)

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...