Přejít na obsah

BULOVA Accuquartz 228 LED rok 1975


michael99

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás, nejsem sice sběratel hodinek, i když 5 kousků doma mám (Casia G-shock, Len.nox, SonyEricsson MBW-100, Tokyo Retrofit), ale vybral jsem si nyní Bulova led hodinky, originál retro styl, které jsem následně dostal k narozeninám a tak se s vámi o ně rád podělím. Hodinky jsou pozlacené 10kt zlatem a oproti oled displeji u hodinek SonyEricsson, jsou tyhle dobře čitelné i za bílého dne. Hodinky ukazují čas a datum (pouze jaký je den). Čas se objeví po lehkém zmáčknutí korunky, den v měsíci se ukáže naopak po lehkém vytáhnutí. Hodinky pracují na dvě knoflíkové baterie, zadní víčko je zajištěno šroubovacím kroužkem, pod víčkem je těsnění. Přestože zlaté hodinky jsem nikdy neměl rád a nenapadlo by mě, že je někdy budu mít, tak tyhle Bulovy se mi opravdu líbí, jen jsou náchylné na poškrábání, což už je možná vidět i na přiložených fotkách....a to jsem je nosil jen cca 10 dní.

 

p1180444.jpg

p1180437.jpg

p1180444.jpg

p1180445.jpg

p1180446.jpg

p1180460.jpg

p1180467.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty sou vostry, kde se daj koupit? a hlavne, jak sou velky? :)

 

Já je koupil přes ebay, rozměry ti teď z hlavy neřeknu, dneska mám totiž na ruce Casia:) Rozhodl jsem se, že už je nebudu tahat všude možně jako jsem je těch pár dnů tahal (např. posilka,..). Večer je přeměřím,...co si namátkově pamatuju, tak průměr maj něco okolo 35mm, tloušťka cca 13mm...ale opravdu přesně nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...