Přejít na obsah

One Man Company - Luděk Seryn


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Oloušek

Tak v jednom hodinkovém časopisu jsem zahlídl další hodinky od LS a tady ani zmínka?

 

V časopise to vyšlo.

Děkuju za pomoc, mne ale zajímalo v jakém časopise. No nic. to asi nevíš.

 

Olie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Oloušek

Mně se ty ručky zrovna zde zdají také asi zbytečně masívní. Ale i tak, je to zajímavý pocit zkusit si je, i když zrovna nosím ráda své Seiko5.

 

Olie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Protože jsem se s modely p. Seryna nějak nemohl esteticky ani stylově srovnat, dlouho jsem mu nevěnoval pozornost. Teď ale musím smeknout, ten tonnau chronograf a hlavně carabus jsou co do zlatých společenských hodinek nyní podle mne česká jednička - všechna čest. Už to není jen procovský šperk , ale zajímavé šperkové hodinky. Elegantní rafinované pouzdro, extravagantní asymetrická korunka, líbí se mi i to velký LS. Jen nechápu třeba ten trojúhelník s démantem někde na 11. :)

 

Jsou k dispozici nějaké hodinářské informace, specifikace strojků a tak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Včera (10.1.2015) byl v ranním vysílání ČT 24 rozhovor s panem Serynem. I když jeho hodinky nejsou úplně můj šálek kávy a hlavně mimo mé finanční možnosti, klobouk dolů. To, co tam prezentoval, byla nádherná hodinářská a šperkařská práce. Hlavně ty jeho kulaté skeletony mě dostaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

tu diskuzi bohuzel nevidim. nebo bohudik? cokoliv co odkazuje na diskuzi na novinkach jsem vzdy povazoval za vrcholny vykvet ceske demence a bojim se, ze v tomto pripade to bude ve stejnem duchu a nejoblibenejsi komentar bude neco ve stylu "takovy hnusny hodinky za mega s imuze koupit jen nejakej buzerantskej pravdolaskar"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...