Přejít na obsah

Breitling Originál nebo plagiát?


Phephe

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 48
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Snow
Nezlob se, ale pokud jsi se zde registroval jen kvůli tomu, tak sobě i nám šetři čas a zajdi s prodejcem někam, kde "B" prodávají.

Myslím, že Ti bude stačit jeho reakce....

 

Takovou reakci bych od člena, který je zaregistrovaný sotva dva měsíce opravdu nečekal. Jak by se Ti líbilo, kdybychom Ti na Tvůj první příspěvek odvětili tímto tónem ?

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovou reakci bych od člena, který je zaregistrovaný sotva dva měsíce opravdu nečekal. Jak by se Ti líbilo, kdybychom Ti na Tvůj první příspěvek odvětili tímto tónem ?

 

Omluva Phephe(ovi) a všem váženým členům. Nemyslel jsem to nějak útočně.

Kdybych ale chtěl poradit, dám sem více informací, lepší fotky, požadovanou cenu, aj.

 

Na druhou stranu bych se také rád zeptal, proč "odvětili"? To jako nějaká skupina starších? Nebo dokonce mazáků jako na vojně?

Nevím, zda budu ještě moci přidat další příspěvek, aby to nevypadalo, že potřebuji padesátku.

Tak raději můžeme probrat vše v SZ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jsme tady banda mazáků.... Ale teď opravdu: Stejně jako v životě reálném, tak i v tom elektronickém se nějaké zkušenost vyjadřovaná množstvm v časové ose hodnotí... neb má, sice nikoliv absolutní, ale orientační hodnotu... Jinými slovy, princip seniority nelze zavrhnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce za ně celkem málo s tím, že je to pozůstalost, nemá k tomu doklady, ale nabízí mi ověření pravosti. Jenže nevím kde to tady dělal a kolik by to tak mohlo stát

 

Autorizovaný dealer B je např. Dušák v Praze. Co jim napsat e-mail s dotazem na prohlídku (cenu) a případnou cenu základního servisu (bude potřeba)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autorizovaný dealer B je např. Dušák v Praze. Co jim napsat e-mail s dotazem na prohlídku (cenu) a případnou cenu základního servisu (bude potřeba)?

 

Díky už jsem jim napsal

 

 

overi ti to skoro kazdej autorizovanej prodejce Breitling, rek bych ale, ze v tomto pripade to ani nebude muset otevirat.

 

Tím myslíte, že to bude kopie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky už jsem jim napsal

Tím myslíte, že to bude kopie?

Nejak se mi nedari rozeznat model........na tvem miste s tim nikam nechodim.Ta pravdeposdobnost ostudy je obrovska.Hlavne tam nechod s tim pribehem o pozustalosti.Je to to same ,jak jim vypravet O Cerveny Karkulce.....Oni vedi,ze to je blbost,protoze za 1.vlk nemohl sezrat babicku a Karkulku najednou a navic vcelku...2.Uz to slyseli milionkrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak se mi nedari rozeznat model........na tvem miste s tim nikam nechodim.Ta pravdeposdobnost ostudy je obrovska.Hlavne tam nechod s tim pribehem o pozustalosti.Je to to same ,jak jim vypravet O Cerveny Karkulce.....Oni vedi,ze to je blbost,protoze za 1.vlk nemohl sezrat babicku a Karkulku najednou a navic vcelku...2.Uz to slyseli milionkrat

 

Čéče Fazere, já na těch fotkách nevidím nic kromě dýnka a to mi připadá zpracované do posledních podrobností (ne že by to fake šmejdi nedokázali udělat, ale nebývá to časté).

 

Takže se kloním k originálu s tím, že podle fotek bych je teda nekoupil ani za žvýkačku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle prodejce to je model navitimer A23322

 

Čéče Fazere, já na těch fotkách nevidím nic kromě dýnka a to mi připadá zpracované do posledních podrobností (ne že by to fake šmejdi nedokázali udělat, ale nebývá to časté).

 

Takže se kloním k originálu s tím, že podle fotek bych je teda nekoupil ani za žvýkačku.

 

Zkusim sehnat lepší fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím - teoreticky to může bejt originál. Viz třeba šikmé zahloubení na subdialech, které stále dělá bůhvíproč výrobcům levnějších kopií potíže a sekaj je normálně placatý. Nicméně pokud to má být tento model:

 

post-1975-1254138660.jpg

 

tak mně na tvejch fotkách nesedí minimálně font datumovky. Je tučnější a hlavně menší než by měl být. A to o dost. Už jsem se sice setkal s rozdíly v tisku fontu i u originálů, ale ten rozdíl byl v podstatě nepatrný...

 

edit: Fazer byl rychlejší...

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano datumovka je jina ,index je moc dlouhej k subcifernikum a popis na vnitrni lunete hlavne ve spodni casti taky nesedi vuci origo fotkam,hlavne zapusteni datumovky do malejch indexu chybi uplne, datumovy okno bez nabehu...........podle me fejk jak prase.Jsou toho za 15 plny Vary

post-4087-1254140135.jpg

post-4087-1254141528.jpg

post-4087-1254141536.jpg

Upraveno uživatelem xxxxxfazerxxxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...