Přejít na obsah

Breitling Originál nebo plagiát?


Phephe

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 48
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ano datumovka je jina ,index je moc dlouhej k subcifernikum a popis na vnitrni lunete hlavne ve spodni casti taky nesedi vuci origo fotkam,hlavne zapusteni datumovky do malejch indexu chybi uplne, datumovy okno bez nabehu...........podle me fejk jak prase.Jsou toho za 15 plny Vary

 

 

Tak všem díky zs radu a pánovi to slušně vystvětlim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Phepe.....uz chapes,ze to z tou Cervenou Karkulkou nebylo rejpani.Jestli chces do hodinek investovat,v klidu si tady pocti a promyslej nakup.Tady z tebe nebude delat nikdo blbce,protoze by ho moderatori nakopali do prd..e ,az by jim pos.al spicku a nemusis poslouchat hovadiny O hajnym Robatkovi a jelenu Vetrnikovi jako na Aukru.Nakoukni do prodeje.Jsou tam zajimavy kousky...napr.v tehle cene Ricousovi Omegy............preju ti dobrej vyber

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to já bych s pánem do toho šel...myslím do toho ověření....dotáhl jej třeba k Dušákovi,nechal hodinky ověřit(pohádky ať si povídá sám) a potom bych (až by se ukázalo,že je to fejk) zavolal Policii a podal trestní oznámení pro pokus o podvod. NA takový hajzlíky to je jediné,co na ně platí......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to já bych s pánem do toho šel...myslím do toho ověření....dotáhl jej třeba k Dušákovi,nechal hodinky ověřit(pohádky ať si povídá sám) a potom bych (až by se ukázalo,že je to fejk) zavolal Policii a podal trestní oznámení pro pokus o podvod. NA takový hajzlíky to je jediné,co na ně platí......

 

Jojo taky o tom uvažuju, že zněj udělám vola. Furt je mi divný, že je si docela jistý no nic. Vemu ho tam a pak dám vědět.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo taky o tom uvažuju, že zněj udělám vola. Furt je mi divný, že je si docela jistý no nic. Vemu ho tam a pak dám vědět.

Nejlip z nej udelas vola tagem na kulecnik a dobrym curem.....viz vlakno Survival noze,ale nekde jsem cetl,ze se to nesmi,tak jedine ti muzu doporucit Kibiho,ze by ho ,za mirnou uplatu pomalu zmuchlal,kousnul a zahodil :crutch: .............nic si z toho nedelej,svinarny byly,jsou a budou.Ja jsem si minulej tejden malem koupil z Anglie B.R.M a jen nechut moji mlady k tak vysoky investici, ji donutila podivat se na fotky.A k memu prekvapeni nasla oproti origo fotkam dva rozdily,ktery jsem prehlid........chudak ten,co ten balik za ne vyplaznul.........Edit..to je vokurkova sezona,nikdo nic nepise a tak se muzu prosadit se svejma moudrama a dohnat prispevkama Dantechna

Upraveno uživatelem xxxxxfazerxxxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste je tady jedna moznost, ze chudaka uz natahl nekdo pred tim. :skull:

 

 

Byla by to polehčující okolnost, ale nechce se mi tomu moc věřit. Nemůžu si pomoct, ale já když prodávám něco, čim si nejsem 100procent jistej (nekupoval sem to sám v kameným prodejně, nebo tomu zatraceně hodně nerozumim abych to poznal sám), tak jdu a nechám si pravost ověřit ještě před prodejem, aby sem měl jistotu, že z toho nevylezu jako podvodník ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na těchhle pohádkách mě baví hlavně to, že jsou hodinky z pozůstalosti.

Fajn, chápu, umře dědeček nebo starej hodinář a zbydou po něm cibule IWC či pěkné vintage Omegy, tomu bych celkem ještě věřil.

Ale že se v pozůstalosti objeví nový model Brajtlí, to mi hlava nebere. To jako ten zesnulej stoletej dědeček nosil takovýhle moderní macho hodinky?

V poslední době a hlavně na Aukru vůbec celkem často umírají dědečci s novýma modelama Brajtlí a Panerai, jak jsem si všimnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to celý spunktoval, teda až na to, že se pán začal kroutit, že mu u dušáka řekli, že se na to nepodívají atd. Tak jsem tu to řekl a od tý doby se nezval, takže o tom věděl moc dobře

 

 

klasika...dotyčnej je,slušně řečeno,zmrd........podal bych trestní oznámení pro pokus o podvod. Adresu(nebo nějaký kontakt) máš,aukci dal na aukro........co víc člověk potřebuje????? Akorát chuť do toho jít........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na těchhle pohádkách mě baví hlavně to, že jsou hodinky z pozůstalosti.

Fajn, chápu, umře dědeček nebo starej hodinář a zbydou po něm cibule IWC či pěkné vintage Omegy, tomu bych celkem ještě věřil.

Ale že se v pozůstalosti objeví nový model Brajtlí, to mi hlava nebere. To jako ten zesnulej stoletej dědeček nosil takovýhle moderní macho hodinky?

V poslední době a hlavně na Aukru vůbec celkem často umírají dědečci s novýma modelama Brajtlí a Panerai, jak jsem si všimnul.

 

Ještě že už mi žádnej děda umřít nemůže. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...