Přejít na obsah

Zimní sezóna a lyžařská výbava


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow
......................... Budu zítra pryč ale pozítří se ozvu sz.

 

.........................slalomku si k němu nechám, rotože je slalomka je nejvíc.................  :thumbsup_anim:

Díky  :)

 

 

to si piš 

 

 

 krátkodobou sílu v nohách mám asi dost velkou,   :)

 

Závidím

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

bóžžínku, ty jsou běloučký !!

 

Tak to je šok, měl jsem za to, že jsou takový (taky nehezky) brčálový :D Takhle menšinový lyže mi u manželky neprojdou :D Kurňa, už jsem dokonce zjistil, že vázání pro ně vyrábí tyrolia, v mé druhé vlasti Vídni, voni mě zaskočej tímhle dizajnem , já se picnu, ještě k tomu bundičku s bílým persiánem kolem kapuce ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dříve jsem o to crazy designu nechtěl moc rozepisovat. Ale jsou absolutně šílené, dizajnéři se na nich vyřádili a asi byli zrovna po nějaké kokainové party čico. Moje konzervativní nátura by tohle na nohách nerozdýchala. Připadají mě, že mají look jako lyže pro lyžařské začátečníky.

 

Já mám tu první řadu(07/08) a ta je podle mého gusta, střídmá nonšalance.

post-500-1254486865.jpg

Upraveno uživatelem marosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Vždycky jsem zastával a zastat budu názor, že vrchní strana lyže nejezdí. Bílé, zelené, žluté, růžové, s květinkami, postavičkami nebo bez, všechno jedno. Teď mám na žlutých Völklech Racetiger rozšklebenou šelmu a je mi to buřt. Záleží mi na konstrukci, která dělá tu správnou lyži. Jestli Ti cigi budou vyhovovat, kup si je, stejně se Ti na ně nachytá sníh a za vola nebudeš, pokud se někdo nad designem Tvých prken pozastaví je u mě pablb. 

 

Edit -kdyby se měl každý řídit podle designu, Graham zkrachuje a my by jsme ho se svou kupní silou a propagací asi nezachránili.

 

 

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
....................Prostě jsem se jich skorem lek, jak jsou jemňoučký.

 

Fakt neblbni, vždyť jsou v pohodě, nejsem na tom moc lépe. A navíc, ke Grahamům BrawvGP se budou hodit, musíš si je připnout přes bundu a jsi ve Špindlu král, já sháním bundu s tygrem na zádech.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D :D na foru o hodinkách vždy skončíme u dizajnu, tak to má být. No snow, ty tigery jsou ošklivější, ale elánky mají o dost míň testosteronu, bych řek. :D Hele ty rozumprdo, ty sis za mlada nepřelepoval svoje artis a sulov samolepící tapetou ? Nebos byl protekční a sehnals legendární artis apollo ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
:D :D :D na foru o hodinkách vždy skončíme u dizajnu, tak to má být. No snow, ty tigery jsou ošklivější, ale elánky mají o dost míň testosteronu, bych řek. :D Hele ty rozumprdo, ty sis za mlada nepřelepoval svoje artis a sulov samolepící tapetou ? Nebos byl protekční a sehnals legendární artis apollo ?

Za mlada, jak je to dávno, jsem nebyl protekční, ale jedináček a naši mě měli a mají rádi. Měl jsem černé Elany, takové legendární, měly bílé a červené E, které se protínalo a krásné modré Fischery RC4, které měly nějakou matovou úpravu. Chodil jsem se na ně dívat do sportu, stály 3490. Tahal jsem pořád rodiče do prodejny až je to přestalo bavit a lyže mi koupili. Později mi to bylo u prdele, jsem dítě hor, byl jsem ve středisku vrcholové sportu a tam jsme lyže fasovali.

 

Edit - Völkly jsou hnusné, to je pravda, ale nevadí. Teď mě ještě jeden člen fóra tahá do Nordicy Dobrmann a ty jsou ještě šílenější. A to nemluvě o lolohhových Elenach, lolohh doufám, že odpustí, jsou obludnost sama, ale jinak to je vynikající lyže. O designu by se v lyžích podle mě mluvit snad ani nemělo.

 

 

 

 

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že já vo tom začal :D Ty nordicy jsou tak hnusný, až jsou docela hezký. Skoro bych je radši, než ty bílý elanky :D Výborný budou všechny, o tom nepochybuju.

Ale dneska jsem mluvil s prodejcem Lusti v Praze a upozornil mě na novinku LUSTI SCT 166 - rozměry 130_77_112 radius 13m, jsou taky potřebně ošklivý, takže jsem na vážkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
 Ale dneska jsem mluvil s prodejcem Lusti v Praze a upozornil mě na novinku LUSTI SCT 166 - rozměry 130_77_112 radius 13m, jsou taky potřebně ošklivý, takže jsem na vážkách.
To nebuď !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Zkusím se zapojit do diskuze. Na off piste mám Fischerky, ale tady se bavíme o jiném druhu lyží. Mé další lyže jsou LUSTI SL 165cm, r 13m, dva titanaly,sendvič. Na tom je deska VIST a vázání VIST 816. Boty Nordica Speedmachine 14 flexe 130 (Nordica Dobermann je pro mě moc úzká v oblasti nártu). Jízda jako po kolejích, jde krásně do oblouku a na rozbité sjezdovce taky dobrý. Navíc český výrobek, skoro garážovka (dělalo mi dobře, když v Livignu Italové a Švýcaři prohlíželi se zájmem českou lyži) a jako bonus závodní skluznice a cena bez vázání 7500Kč. Vřele doporučuji!!! Dělají i model radical funcarving s r 10m tuším na 160cm. Sídlo je v Žacléři u Trutnova. www.lusti.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Kdyz jses na vazkach tak lyze zahod a jezdi na snb :thumbsup_anim: je to vetsi vodvaz nez ta dve prkenka ...... Jinak snb F2 speedster SL 178 cm; F2 Eliminator 163 cm a lyze Fischer RC4 SC 165 cm

 

Pokud to bylo na mě, tak na snowboard bych nevlezl, protože bych si hned zlomil obě nohy. Snowboard je velká věda, kterou jsem nepochopil a nechci ze sebe na svahu dělat kašpara.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to bylo na mě, tak na snowboard bych nevlezl, protože bych si hned zlomil obě nohy. Snowboard je velká věda, kterou jsem nepochopil a nechci ze sebe na svahu dělat kašpara.

Taky ten snowboard mám za sebou, když někdy v roce 1988 na prkně vlastní výroby jsem se spouštěl z kopců v Karlově,tak se mě ptali na čem prý to jezdím. Jó roky letí. Ještě, že vymysleli ty carvy, to mě ty lyže začaly znova bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Tak a dnes bych měl být konečně dovybavený :)  . Lyže mám, vázání mám, boty mám, hůlky mám, dvě helmy (polointegrální a celointegrální) mám, páteřák mám. Jediné co mi scházelo byly sjezdařské brýle a s nimi nastal největší problém. Nosím kulaté brýle, ne lennonky ale něco jako model Harry Potter. Do normálních lyžařských se mi pořádně nevejdou, tak mám troje sjezdové, pokaždé do jiných světelných podmínek značky Bollé, tam dioptrické šoupnu pohodlně, ale ty mají zase krátký pásek, helmu neobepnou. Přílbě jsem dlouho odolával a tak mě ani nenapadlo dlouhý pásek schánět. Teď jsem se do toho pustil a bylo to martyrium, hledal jsem dlouho a viděl jsem jich hodně. Bohužel mám celointegrální helmu opravdu hodně velikou a tak pořád nic. Dnes mi vezou poslední šanci Uvexy, tak jsem moc zvědavý, bez brýlí jsem na svahu ztracený :( a bez helmy se mi už jezdit nechce. 

 

Edit - kdybych měl zase smůlu, neměli by jste nějaký tip ? 

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Snow

Opráším vlákénko a pokusím se položit další dotaz. Vzhledem k tomu, že jsem pán v letech s více než ubohou kondicí, musím zvážit ještě jedny lyže méně ostré než Völkl Racetiger World Cup SL, které jsem před pár týdny koupil.

Pozornost jsem zaměřil na značku, kterou jsem a teď patrně někoho naštvu, opovrhoval a která se pod křídly koncernu Tecnica prý úžasně zlepšila. Jedná se o Blizzard a konkrétně o model Blizzard G-Force Supersonic IQ. Minule jsem si všiml, že má sjezdové lyžování na chronomagu mnoho fundovaných fanoušků a pevně věřím, že se najde kolega, který má se značkou bohaté zkušenosti. Pokud se na mě bude zlobit ohledně mého v minulosti chladného postoje k italské značce omlouvám se a poprosím o přispění.

Děkuji sněhulák.

 

 

Blizzard G-Force Supersonic IQ

 

 

 

Edit - oprava odkazu

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že minulý pátek jsme vyrazili na Maniny do LBS-sportu trochu upgradovat běžkovou stáj - když není sníh, tak aspoň ať má člověk pocit, že něco dělá, když nakupuje - a musím chválit, v závodní kategorii tam má RCSy i Salomon Equipe 10 za fakt příznivé ceny. (Akorát v potřebné délce ne vždy výběr v tuhosti; ale dnes už přišla sms, že ty moje Medium jsou k dispozici .-))

Se mi nějak zdá, že u běžek to funguje jinak než u hodinek, čím dál lepší vybavení za čím dál lacinější peníz .-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil loni Elanky Speedway 14 a jsou to fakt pekelně rychlé lyže. Já jsem spokojený a i když zdaleka na ty lyže nemám fyzičku, tak bych nic pomalejšího (nudnějšího) nechtěl.

Nemáte někdo info, kdy bude konečně nějaký sníh?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...