Přejít na obsah

Nosíte své vintage kousky?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Znáš to, chronomagorie je nakažlivá a zákeřná nemoc. Mě se drží už 7 let a nakazil jsem i maželku.

 

:-)))) tak manželku jsem ještě nenakazil a hádám, že ani nenakazím. Většinu vintážek zkritizuje slovy, zase další "hnědky" :-)), je to z její strany spíš tolerováno.... a to lehce, takže moc neprovokuji. Koho jsem nakazil, tak je budoucí švagr, který ještě loni tvrdil, jak jsou hodinky zbytečný přežitek a na ruce spíše vadí. Navíc na co čas, když má mobil a ten nosí také všude - teď už má 4 kusy - PS II., Orienty Multikalendář a teď 2x vostok amphibia :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem na skok v sedmdesátých :)

 

attachicon.gif ImageUploadedByTapatalk1442416683.138523.jpg

Jsou fakt moc krásný, ty české dny jsou prostě neodolatelné. Já dnes odpoledne na ruce, ještě o trochu starší. :-)

post-33119-0-34345100-1442420642_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-)))) tak manželku jsem ještě nenakazil a hádám, že ani nenakazím. Většinu vintážek zkritizuje slovy, zase další "hnědky" :-)), je to z její strany spíš tolerováno.... a to lehce, takže moc neprovokuji. Koho jsem nakazil, tak je budoucí švagr, který ještě loni tvrdil, jak jsou hodinky zbytečný přežitek a na ruce spíše vadí. Navíc na co čas, když má mobil a ten nosí také všude - teď už má 4 kusy - PS II., Orienty Multikalendář a teď 2x vostok amphibia :-)

Dobre ze vychovavas budouciho svagra :-) Tam se me nepodarilo uspet. Moje draha polovicka ma ted velmi zajimavou sbirku hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dzos: husty Ecka, paradicka!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohušu, já mám pocit, že tyto jsem na srazu už měl. Mám je skoro rok. Jinak počítám, že se zase nějaký sraz blíží. Loni byl taky někdy v říjnu, listopadu... Kdybych chystající se sraz nechytl ve vláknu, tak mě prosím nakopni SZ! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...