Přejít na obsah

G to GO


Doporučené příspěvky

Vzhledem k tomu, že spousta z nás různě cestuje a dělá hezké fotky a táááák..

 

Napadlo mně, že by nebyly od věci putovní hodinky, zkoušené, nošené (a focené) na různých zápěstích v různých interiérech i exteriérech, může to být zajímavý experiment;)

 

Co - vzhledem k nárokům na hygienu, odolnost, rozumnou cenu a můj nick.. - jiného než Gčka?

 

Dávám k dispozici šedobílé Mudmany a těším se na spoustu zážitků, které nám přinesou.

 

Podmínky: min. 100příspěvků a 6 měsíců registrace na fóru, ochota k investici do poštovného, až je budete posílat dál a nejdéle měsíc u jednoho člena.

 

 

Tak co vy na to, kdo bude první?

post-3210-1254846758.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je super napad, takovy hodinkovy komunismus. Digitalky jsem nemel na ruce od ctvrte tridy :thumbsup_anim: . Podminky splnuju, takze se hlasim. Jen aby to nakonec nedopadlo tak, ze si je zbytek chronomagu, ktery jeste Gecka nema, po odzkouseni koupi :thumbsup_anim: .

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím se taky :) S Géčkama na cestách, proč ne? Ale co když je nějakou nešťastnou náhodou někde poškodím, nebo ještě něco horšího??? ..... :crying_anim02:

 

Teď půjdou ke Skalisovi - no a s poškozením se počítá, ty digošky budou mít spoustu věcí za sebou, totální zničení nebude vítáno, ale je v riziku podnikání :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď půjdou ke Skalisovi - no a s poškozením se počítá, ty digošky budou mít spoustu věcí za sebou, totální zničení nebude vítáno, ale je v riziku podnikání :thumbsup_anim:

Radši budu předávat osobně, abych snížil aspoň trochu riziko :) Škoda, že nápad nepřišel dřív, příští týden jsem na své poslední, s největší pravděpodobností, zahraniční cestě, mohli jsme ukořistit fotky s Eiffelovkou :) Ale u nás je taky hezky, to je jasný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také se hlásím do řady-digitálky jsem na ruce neměl už řádku let a poslední dobou sice uznávám jen mechaniku-ale změna(ikdyž na pár dní)je vítána :thumbsup_anim:

Popravdě mě tento nápad už dříve napadl-ale v trochu jiném pojetí-že by se tu pár nadšenců složilo a koupily se putovní hodinky spíše slavnostnějšího charakteru,které by si členové prohazovali mezi sebou na různé akce,které budou výjměčné a chtěli by mít i výjmečné hodinky,než které třeba nosí normálně.Příležitost jako je svatba,promoce,1 narozeniny potomka či vnoučka-prostě ty nejkásnější chvíle v životě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej napad... Casem se pripomenu az budu mit nejakou zajiamovou lokalitu pred sebou.

Vzhledem k tomu, ze manzelka jde necekane do prace, tak tu lokalitu kam pojedu na dovolenou radsi fotit nebudu...

Tu první destinaci nepostnu, tak alternativu.:) Chápu Tvé rozčarování (nepočítaje Vánoce tak vloni 3dny, letos 4dny dovolené..)

 

Edit:

Také se hlásím do řady-digitálky jsem na ruce neměl už řádku let a poslední dobou sice uznávám jen mechaniku-ale změna(ikdyž na pár dní)je vítána :thumbsup_anim:

Popravdě mě tento nápad už dříve napadl-ale v trochu jiném pojetí-že by se tu pár nadšenců složilo a koupily se putovní hodinky spíše slavnostnějšího charakteru,které by si členové prohazovali mezi sebou na různé akce,které budou výjměčné a chtěli by mít i výjmečné hodinky,než které třeba nosí normálně.Příležitost jako je svatba,promoce,1 narozeniny potomka či vnoučka-prostě ty nejkásnější chvíle v životě ;)

Na takové příležitosti se přece vyplatí si hodinky koupit;)

post-3210-1254850243.jpg

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu první destinaci nepostnu, tak alternativu.:) Chápu Tvé rozčarování (nepočítaje Vánoce tak vloni 3dny, letos 4dny dovolené..)

 

Edit:

Na takové příležitosti se přece vyplatí si hodinky koupit;)

 

 

to sice ano-jenže vysvětli nastávající že dáš 20k za hodinky a už vidím následky :weird:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...