Přejít na obsah

Daruj krev, zachranis zivot


skalis

Dobrovolne darcovstvi krve  

249 hlasů

  1. 1. Darujete krev?

    • Ano (pravidelne nebo nepravidelne).
      129
    • Rad bych, ale jeste jsem se neodhodlal.
      47
    • Nedaruju.
      75

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 476
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Snow
sám mám málo, vyfič...

 

V posledních dnech se nám podařilo vyplodit docela dost hloupých příspěvků, ale tohle už je vrchol. Vážně pochybuji o Tvém duševním zdraví, i žerty mají svou mez !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V posledních dnech se nám podařilo vyplodit docela dost hloupých příspěvků, ale tohle už je vrchol. Vážně pochybuji o Tvém duševním zdraví, i žerty mají svou mez !!!

 

 

duševně zdráv nejsem, to pochybuješ správně. Jinak docela úspěch dostat se na vrchol toho všeho. Jestli já bych neměl taky odejít...

 

PS: jinak to co jsem napsal, jsem myslel vážně. Pouze formou, která, zdá se, není všem příliš po chuti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
duševně zdráv nejsem, to pochybuješ správně. Jinak docela úspěch dostat se na vrchol toho všeho. Jestli já bych neměl taky odejít...

 

PS: jinak to co jsem napsal, jsem myslel vážně. Pouze formou, která, zdá se, není všem příliš po chuti.

 

Forma, kterou si zvolil, mi rozhodně není po chuti. Prodělal jsem závažnou operaci, pro její provedení bylo potřeba 7 litrů krve. Protože mám jednu velice neobvyklou krevní skupinu navíc s Rh-, sháněla se obtížně po celé ČR. Proto jsem neskonale vděčný všem těm bezejmenným lidem, kteří do transfuzních stanic přišli a krev mi darovali. Kdyby byli všichni jako Ty, byl bych dávno mrtvý.

 

Jestli chceš nebo nechceš odejít je jen na Tobě, jestli zvolíš variantu odejít, tak věz, že zrovna Ty mi chybět nebudeš !!!

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...