Přejít na obsah

SINN 857 UTC


tombed

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Cest Tutaj! Jak zijes? Prave kecam na cetu s Maroshem a hucim do neho, jestli oranzove (pripadne tmave modre) Stowa Prodiver, nebo Sinn U1, nebo IWC Aquatimer, nebo Rolady SDDS a tu mi on sdeli, ze mas Sinny. Nejak jsem to prehlidnul. Tak co, dobry? Co ten matny povrch? Neposkrabe se to? Bo jak se to poskrabe, tak to uz nikdo do puvodni stavu asi neda, ne? Ma to vnejsi AR? A co na to Jan Tleskac? Vzal by Stowy? Nebo radsi dva tutaje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak konecne jako novacek prestavam skakat sem tam a vlakna ktery me zajimaj zacinam cist i uprostred.Sinny se mi libily uz jako klukovi.

Nekde sem vystrihl obrazek z nakyho dovezenyho casopisu a rikal si ty chci.Ja ale pod znackou Sinn znal jen asi tri modely.K tomu jeden

Bell a Ross a z blbyho uhlu vyfoceny Yemy.Ted jsem si konecne z odkazu hore prohlidnul celou produkci vcetne archivu, a muzu rict ze

me bere vetsina.Na zivo -tim myslim pouze vylohu- sem vokouk za poslednich par let taky trochu , tu pozornost mezi tema ostatnima

znackama mi pritahujou.Stejne jak zdalky me to smeruje okolo vyloh rovnou k Fortisum nejaky Mida a spol.Sinn ma celkem ucelenou

kolekci je tady to super, ze muzu vybirat - k tomuhle tvaru jinou korunku ,jak to bude vypadat na kuzi - a takovy ty svoje vysnenosti.

Kouknu o patro niz a ono to tady je.Vejska lunetk moc vysoka? Na druhy strance vidis ze s tenkou to neni ono,tak se vratis.

Komu se libi tenhle smer, ma z ceho vybirat.Naky ty technicky podrobnosti musim nastudovat,Ale co si budem nalhavat , hlavne jde

o vzhled a casem o to jak se nosi.Urcite tak minimalne prvni rok nechceme myslet na udrzbu.Kdyz je este spoleh na presnost,tak si oddechnem.

Me se tahle znacka proste libi,A u tech tvejch UTCeček bych se teda znovu zeptal na odolnost povrchu. Ale stejne jsem presvedcenej ze

ta zkusenost a praxe s rejhama kde se zchova moucha asi neni aktualni.Nebyla by fotecka na ty tvoji ruce treba s kaucukem nebo cernou kůží ?

PS: Chlupy mi nevadej ,pokud z nich ty hoďky nemaj patku.

Tak a ted du juknout na price a doufam ze nadavkama nevzbudim deti.

Slusej ti.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci neškrábe se to, netvrdím, že je to nepoškrabatelné, ale asi by to potřebovalo brutálnější sílu...

jsou 2 roky staré a není na nich nic, což je super zvláště na tahu a sponě, protože ty se poškrábou nejdřív u stůl a tak...kaučuk k nim nemám, nosím je jen na tahu, ale na řemen někdy určitě půjdou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...