Přejít na obsah

Nomos Tangente


nastycrew52

Doporučené příspěvky

Prosil bych všechny o pomoc s určením (přibližného) data výroby těchto hodinek, koupil jsem je na ebayi, prodávající uváděl, že je kupoval v roce 2004 nové, ale produkce by měla být 2003, takže nevím. Jestli se v tom někdo orientuje, tak prosím o pomoc. Mockrát děkuji

Výrobní číslo hodinek: 18 394

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takhle napsat přímo do NOMOSu?

 

Předpokládám, že od nich bude informace asi nejpřesnější.

Ale možná, že to tu někdo ví...

 

To jsem si myslel, ale zkusil jsem štěstí prvně tady :-)

 

IMHO je 2003/4 docela jedno, jelikož manufakturwerk neboli vlastní kalibr se pokud vím používá teprve od roku 2005.

Tak myslíš, že jsem udělal chybu? Prvně jsem uvažoval o Stowa Antea KS, ale naskytla se šance ;-)

Upraveno uživatelem nastycrew52
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ať ti radost nekazí. kdysi u hodinek průhled nebyl. Nomos na starší tradice navazuje intenzivně, heslo hnutí Bauhaus o tom, že form follows function může dobře platit i o dýnku.. Navíc když vezmeš heslo NOMOSu "Täglich an Arm, rund um die Uhr" (což u sebe mohu potvrdit), tak bys to dýnko stejně nikdy neviděl... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale když koukám na ty fotky s průhledem, tak se nemůžu nabažit toho pohledu :-) je fakt, že u monster mi teda ten průhled vůbec nechybí, takže ho oželím aj tady. přemýšlel sem o tom, zda by šlo to klasický víko vyměnit za s průhledem nebo je to jen moje fantazie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale když koukám na ty fotky s průhledem, tak se nemůžu nabažit toho pohledu :-) je fakt, že u monster mi teda ten průhled vůbec nechybí, takže ho oželím aj tady. přemýšlel sem o tom, zda by šlo to klasický víko vyměnit za s průhledem nebo je to jen moje fantazie?

Vymenit by to asi slo, ale pod plnym dynkem bude mozna nedekorovany strojek. Pokud si dobre pamatuju, v Nomosu takove pouzivali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...