Přejít na obsah

SWATCH


NUVOLARI

Doporučené příspěvky

tak by mě zajímalo jestli se tu najde někdo kdo se zabývá swatchkama. mám zajímavé informace o swatch ale neumím anglicky. kdyby někdo uměl anglicky a měl zájem o překlad tak jsem tady.

taky by mě zajímalo proč jsou swatchky tak hlučný-myslím základní plastovej model. vteřinovka při každém pohybu tiká tak hlasitě, že v noci když je ticho mě ruší v usínání. vážně bez legrace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 126
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

swatchky quartzky su fakt presne hodinky aj ked hlucne no ich presnost je fakt vydarena a baterka sa meni velmi lahko.

 

je to standartna eta quartz aj ked trochu hlucna no u chronografoch je uplne ticha - ale vacsinou su to irony a nie plastaky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Swatch irony chrono jsem měl.

Vskutku je to kus pořádnýho železa, ale jako všechny hodinky této značky mají pár nevýhod.

1) jsou předražený

2) a neopravitelný

 

Po pár letech se mi přestaly hejbat čudlíky a to vyřadilo chronograf z provozu.

Stalo se to i pár lidem z mého okolí !!!

Už bych si je nekoupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
no mě zatím žádný z těch co mám neklekly.ale je fakt že to není tak douho co je mám,ty nejstarší jsou cca 6 let.nenosím je ale žerou baterky jak moskvič benzín.vydží cca rok a pár měsíců.ale to ty ostatní taky. jak dlouho vydrží tobě?

presne tak isto ako tebe, ked pouzivam stopky tak baterka je vprdeli do roka - inak tak priemerne cca 1,5roka s tym ze sem-tam nieco stopnem..

 

 

netreba zabudat aj na to ze swatch robi aj kinetiky ale v strasne skaredych verziach.. tie by som hned bral keby boli v kove ale iba v plaste som ich videl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
To je pravda. Manzelky Swatchky jsem drive pri usinani odnasel do jine mistnosti, abych se vubec vyspal. :D

Musím souhlasit. Koupil jsem manželce Swatchky a tikají jako by v nich byl budík s časovanou bombou. Dost mě to překvapilo, protože mám taky Swatch a ty jsou absolutně tiché.

 

Jinak když budete mít cestu do Ženevy tak je tam v Cite du Temps expozice Swatch. Je to takový průřez celou historií Swatch a je tam k dispozici i katalog všech Swatchek které byly vyrobeny. V druhé části expozice byla výstava z olympijských her kdy různí sportovci a osobnosti dostali součástky Swatchek a měli z toho vyrobit nějaké "umělecké" předměty. Takže tam jsou např. boxerky ozdobené ozubenými kolečky atd. Je to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak já se taky hrdě hlásím ke Swatchkám,nosím je už od osmdesátýho šestýho roku a pořád jdou.Samozřejmě jsem se už setkal ze Swatchkama,který se zastavily a už se nedalo nic dělat,ale mám jich doma třicet kousků a zatím pouze jedny nejdou a jedny mají prasklé pouzdro.Taky nejsem žádnej pravej sběratel,prostě to máme na střídačku k oblečení celá rodina,protože tam se nerozlišuje pánský - dámský.A teď ještě co se týká toho tikání.Mně osobně to nevadí,spíš naopak a manželka si už za ta léta zvykla. Je to způsbeno konstrukcí těchto hodinek,lépe řečeno jejich motorku.Má totiž na pastorku jen dva zuby,tím ,podle mého názoru,nedochází k znečištění pastorku rotoru a tudíž ty hodinky jdou a jdou a jdou akorát to trochu mlátí,ale jak se říká :"Účel světí prostředky!" No a kromě toho v plastu se ten zvuk nese líp než v kovu tak že ... To je odemne asi tak vše.

Swatchkám zdar !!!!!!!!!!!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem na tomto fóru získal 06/03/06 tyto automaty. Beru je na tu nejhorší práci, do těch nejhorších podmínek a říkám si, když umřou - 900,- mě nezabije. Celý rok mi jdou nad míru přesně, sklíčko když už má dost vezmu Poly pastou a dodnes vypadají jak nové. Max.spokojenost:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem na tomto fóru získal 06/03/06 tyto automaty. Beru je na tu nejhorší práci, do těch nejhorších podmínek a říkám si, když umřou - 900,- mě nezabije. Celý rok mi jdou nad míru přesně, sklíčko když už má dost vezmu Poly pastou a dodnes vypadají jak nové. Max.spokojenost:)

To je síla. Automaty v plexiskle jako z vietnamské tržnice a uvnitř snad ETA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...