Přejít na obsah

SWATCH


NUVOLARI

Doporučené příspěvky

No a proc ne? Eta jako Eta rozdily budou zanedbatelny.

Tak to rozhodně nebudou - rozhodně není ETA jako ETA - a to ani v rámci stejného modelu strojku. Pouzdro z leštěné nerezové oceli se nedá srovnávat s plastovým, stejně jako použité číselníky. O brandu úmyslně nemluvím, ale ten rozdíl v ceně relativně odpovídá rozdílu v kvalitě.

Což nikterak nesnižuje Swatchky - za ty prachy bych si radší koupil hezké Swatch, než quartzové casio nebo citizen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 126
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

SWATCH 24h movement

Moc se omlouvám za inzerci a za vstoupení do této diskuse, ale jak už někdo psal ? nechci tu jen tak psát příspěvky, jen abych splnil 50 příspěvků. Pochopím, když to administrátor smaže :notworthy:

 

Nabízím hodinky SWATCH 24h movement. NIKDY NENOŠENY!!! 100% stav a funkčnost. S koženým páskem, originálníma papírama a v originální krabičce. Pořád jsem si je schovával, ale nikdy nevyužil :crying_anim:

Cena 1.000,- Kč

Tel.: 604 45 27 20

 

Děkuji a ještě jednou se omlouvám

post-1804-1188934734.jpg

post-1804-1188934870.jpg

post-1804-1188934886.jpg

post-1804-1188934901.jpg

post-1804-1188934916.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Když nepočítám Prim Sport co sem dostal tak v 98´od dědečka (byly krásný, měli bílej ciferník s červenýma číslama a černý gumový sportovní pásek, kde bylo červeným písmem vyraženo Prim Sport), který sem pak idiot nechal mé holce :suicide_anim: Tal ak moje první hodinky co sem si koupil a mám je do teďka jsou Swatch Irony Technical Race (Zřejmě bych je tady neměl ani vytahovat, protože jak sem tak koukal tak je to podle některých vcelku hnůj :worried_anim:

 

Kupoval sem je dá se říct nerozvážně a zbrkle, zlákal mně design a materiál v závislosti s cenou (3490,-)

Byl sem z nich velmi štasten, do té doby než sem navštívil hodinářství a paní mi povídá:Nechápu jak si může někdo koupit za tolik peněz hodinky, které jsou neopravitelné a mají "sklíčko" z plastu...Já jen valil oči a pak z toho byl :guiltysmiley:

 

Nejvíc mne štve to sklíčko, už sem to jednou za 250,- měnil (hned na druhej den sem to poškrábaný)...to že sou neopravitelný, to přežiju a alespon si příště koupím nějaké normální hodinky s pravým sklíčkem!

 

Abych se přiznal tak mne takový sportovně-střídmý design hodinek zaujal a pokukuju po těhle:

 

Citizen Attesa ATV53-2834

Ale s modrým ciferníkem jsou hezčí

 

http://i180.photobucket.com/albums/x224/he...ATV53-28341.jpg

 

A zde fotky mých svoček

 

http://img165.imageshack.us/my.php?image=hpim2786nh1.jpg

Upraveno uživatelem Jaromír Sýkora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Já jsem byl zase zasažen, když Swatch kdysi vydal kolekci hodinek které se vázaly k jednotlivým bondovkám:) Jako student jsem ale neměl moc peněz nazbyt, takže nákup se nekonal. Někdy si říkám, že jako memorabilie by byly výborné... a možná, že by už pomalu mohly mít i sběratelskou hodnotu pro fanoušky :)

Upraveno uživatelem Tyr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
Návštěvník Kamil
Kde mají ciferník? :)

:D

 

Tyhle by ti vyhovovaly? Koupil jsem je na burze v neděli a jen vyměnil baterii. Mají zajímavých 43 mm v průměru. Jmenují se "Black sheep" a ta černá ovce je tam jedna dole na řemenu. Tady se jedny menší draží na Ebay.

post-147-1208879889.jpg

post-147-1208879894.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...