Přejít na obsah

Den otevřených dveří v Eltonu


Doporučené příspěvky

No tovární bastl - to je úprava směrem, kam normální produkce nikdy nešla. Např.: překopat sproty do automatu, ve kterém se nevyráběly nebo použít nějaký ciferník, který nebyl nikdy v oficiální distribuci(popřípadně si ho sám vyrobit). Ale když někdo splácá dohromady sériově vyráběné díly, které k sobě nepatří, tak je to prostě BASTL a basta.

Mně to vůbec nevadí, že k sobě ten ciferník s ručkama nepatří, spíš mi vadí jak je to dohromady ošklivý. Tohle je škoda narvat do nerezu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tovární bastl - to je úprava směrem, kam normální produkce nikdy nešla. Např.: překopat sproty do automatu, ve kterém se nevyráběly nebo použít nějaký ciferník, který nebyl nikdy v oficiální distribuci(popřípadně si ho sám vyrobit). Ale když někdo splácá dohromady sériově vyráběné díly, které k sobě nepatří, tak je to prostě BASTL a basta.

Někdo hold překope Mantu a je to prostě BASTL a basta.:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo hold překope Mantu a je to prostě BASTL a basta.:smile_anim:

No sice zacházíme do OT, ale v tomhle máš pravdu. Jenže na Manty existovalo několik firem, které je upravovaly a měly na to kompletní sety s týfem a na vyžádání jsi si mohl takto upravenou mantu objednat už přímo v Opelu(nebo u konkrétního úpravce) novou. Takže použití těch samých originálních dílů od originálního výrobce za bastl už zase nepovažuji. Nicméně jeden bastl a jeden polobastl(jen motor je jinak) vlastním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen v rychlosti jsem chtěl poděkovat "accutronoj" za super akci!!:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Musím říct, že do teď mě nové primky moc nelákali, ale teď ......!! A co se mnou udělala návštěva muzea?Hlavně tam nejezděte, je to strašný zjistit, co všechno ještě nutně musím vydrancovat !!!

Večer zmenším a nahraju nějaké fotky!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, tohle vlakno a fotky by hlavne meli videt ti, co furt tvrdi, ze je to predrazenej podprumer. Az zase budou manufakturu Prim srovnavat s nejakym bazmekem hodim jim foto:-)

 

Za me palec hore, hlavne aby jim to vydrzelo a jeji dal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak znova jen pár fotek z prohlídky, všechno jsem pozmenšoval, tak snad nedostanu zase pojeb?! :rolleyes:

 

Foceno automatem, tak omluvte kvalitu:)

 

Osobně se těším na fotky profi fotografů, pár jsem jich tam potkal!

 

Taky se těším :) Možná by bylo vhodné z nezmenšených nejlepších založit i nové galerijní vlákno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...