Přejít na obsah

Zenith Rainbow


Kairos

Doporučené příspěvky

Rád si tu čtu a dozvídám se nové věci kolem hodinek, a protože s podzimem to tu trochu usíná,

vkládám sem jednu romantickou podzimní fotku mých oblíbených časoměřičů, další budou dle nálady přibývat

pistolka pěkná...nějaký klon coltu 1911? nevidim na ni pořádně ale raže je myslím 40 auto nebo 45....,hodinky jsou super :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem stana
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
kolik asi stojí zhruba takový hezký hodinky?

 

Hodinky jsou o mnoho hezčí než se z fotky zdá. Na obrázku ani nevím, jestli nebyl určen spíš do fóra o zbraních. Zenithy Rainbow Flyback jsem naposledy viděl za krásných 79000, jinak počítej s vyšší cenou a to i v řádu tisíců.

Z dovolením přiložím solidnější fotku, aby bylo pořádně vidět o jakou parádu se jedná.

 

 

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsou o mnoho hezčí než se z fotky zdá. Na obrázku ani nevím, jestli nebyl určen spíš do fóra o zbraních. Zenithy Rainbow Flyback jsem naposledy viděl za krásných 79000, jinak počítej s vyšší cenou a to i v řádu tisíců.

Z dovolením přiložím solidnější fotku, aby bylo pořádně vidět o jakou parádu se jedná.

 

 

 

za kvalitu fotky se omlouvám, nenaplněným smyslem obrázku bylo dozvědět se, co říkáte na ten pásek,

z praktického hlediska je na holé ruce na nic, protože se hodinky vlastní vahou přetáčí, ale estetické hledisko ? :helpsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsíci...

U Zenith bych sahl jinam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem je měl i na ruce. Za mě by to byly krásné hodinky, ale minimálně o 2 mm na průměru menší. Mají 45 mm. Jsou zbytečně nafouklé na to, jak malý strojek mají. To je vidět zepředu i zezadu. Zepředu podle tří subciferníků, které jsou dost blízko středu. I díky tomu se pak subciferníky překrývají. Kdyby se nepřekrývaly, byly by moc malé. Zezadu je pak takový divný průhled na sice krásné, ale malé, El Primero a kolem něj prázdno. Tah mě taky moc nenadchl a podle mého vkusu nejsou ani ta podlouhlá tlačítka chronografu. Ale na ruce se těžko dají přehlédnout, to je fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netahá a proto jsem si je pořídil :) Respektive jejich předchozí variantu. Ony ty barvy zase podle mě taková divočina nejsou. Mně to přijde barevné, ale přitom decentní. Hele, ono asi záleží na vkusu. Já jsem prostě chtěl něco barevného. Černých nebo jednobarevných hodinek mám dost a Rainbow mi prostě padly do oka. Po předchozí variantě jsme sáhl proto, že je menší a přijde mi taková vyváženější. 45 mm je pro mě prostě moc...

 

post-36202-0-75179000-1481547497_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...