Přejít na obsah

Pomoc pri vyberu :-)


majorZeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Docela me mrzi ,ze archimede namji roztec stezejek 22 ,ale jen 20 ,nicemu to nevadi ,ale myslim si,ze by to mohlo vypadat lepe,co myslite?

 

 

Presne toto mi na archimede vadi tiez :-(

Ale kym ich neporovnam na svojej ruke .... tak je to u mna nerozhodne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela me mrzi ,ze archimede namji roztec stezejek 22 ,ale jen 20 ,nicemu to nevadi ,ale myslim si,ze by to mohlo vypadat lepe,co myslite?

 

je to rovnaky pruser ako u s. moster atd. je na to taky maly "ofajc", remen vykrojeny na vacsiu sirku hned "u stezejek", podobne ako na tahu u monster. nieco ako toto:

post-4112-1258328826.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si že jsou to z jedné strany dost podobné hodinky ale v konečném obrazu každé úplně jiné co se týče fáze vzhledu.

 

Steinhart - Umístění ukazatele Day-Date na třetí hodině mě prostě tak uchvátilo že jsem neodolal a nerozhodoval jsem se ani minutu a když jsem pak uviděl jak svítěj......tak jsem málem omdlel.:-)

 

Archimede - U těchto hodinek mě dost vadí že je datum na 6h a zasahuje nesmyslným číselným údajem do spodního subciferníčku zatímco třetí hodina působý dost prázdně.

 

O illuminescenci nemluvě tam je to 100:0 pro Steinhart a cena je u tohoto typu taktéž přijatelnější což ale není asi u takového skvostu jakým hodinky určitě jsou tak rozhodující pokud se nejedná o desítky tisíc.:-)

 

Já se stavím rozhodně do řady příznivců Steinhart a doufám že mi taky brzo přijdou protože jsem strašně nedočkavej.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lepší je archimede, třeba zrovna já sem to popsioval někde tady dost podrobně - zkoumal jsme oboje naživo, jedny sem měl.

Pro mě je lepší archimede i když má plochý sklo bez AR a divnej nápis na cifru - ale zase má pro pilotky vychytanější datumku, lepší trojdílný pouzdro. Větší ručky, zelenou lumi, preciznější zpracování, zapuštěný subciferníky a byť mají 7750, nejsou tak vysoký. a maj lepší čudly.

Někde tu je i přímá fotka obou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že konkrétně tenhle dotaz tady už v nějakém vlákně byl... AChP X St. NAV B chrono a vyjádřil jsem se k tomu tak, že Archimede je jednodušší, čistší...možná to je tím, že mám AP a tudíš jsem takový fanda, ale na těch Šteinech mi něco vadí...i když obojí jsou moc hezké hodinky. Za mě Archimede :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...