Přejít na obsah

Pomoc pri vyberu :-)


majorZeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jasny jasny,souhlas ,kdyby bylo tech 22 ,tak ani na minutu nezavaham ,pro me je to dulezity .Sice nevim proc je to blbost

Plně ti rozumim, taky silně preferuji širší řemeny. Ale u těch Archimede by to nemuselo být tak hrozné, protože mají v průměru 42mm, takže ten 20mm nebude nic extra hrozného, jako na některých 44 nebo 45mm velkých hodinkách. Pokud si k těm Archimedům pořídíš řemen, který se nebude ke sponě zužovat na 18mm, ale bude 20mm po celé délce, tak bych se toho nebál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plně ti rozumim, taky silně preferuji širší řemeny. Ale u těch Archimede by to nemuselo být tak hrozné, protože mají v průměru 42mm, takže ten 20mm nebude nic extra hrozného, jako na některých 44 nebo 45mm velkých hodinkách. Pokud si k těm Archimedům pořídíš řemen, který se nebude ke sponě zužovat na 18mm, ale bude 20mm po celé délce, tak bych se toho nebál.

Jo mas pravdu,na tom neco je

 

Navíc ARCHIMEDE mají úzké nožičky pouzdra. To je další "+" proti 20 MM řemenu.

Proc to je + ,??

 

Navíc ARCHIMEDE mají úzké nožičky pouzdra. To je další "+" proti 20 MM řemenu.

Proc je to + ?? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja hlasuji pro Steinhart, jak uz tu kdysi nekdo psal, maji proste " koule". Co se tyce kvality, Steiny mam a rekl bych, ze na tu cenu za kterou se prodavaji jsou naprosto v poho. Mam ovsem model s Unitasem. :taz:

Jo unitas je gut nic proti,ale chrono je chrono ne? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč na archimede vadí 20mm řemen? podobné stížnosti u fortisu jsem příliš nezaznamenal, u archimede je to celkem folklór, fakt by mě to zajímalo... osobně si nemyslím že 22 je "víc adidas"

Hm,asi na tom neco bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To urcite ,potrebuju informace :-) ,diky za odpovedi ,jsem jak houba

Nevim,ty archimedy me pripadaj takove propracovanejsi.Tim nechci rikat,ze štajny jsou spatne,mel jsem je ,ale nejak mi na nich neco vadi.Ja bych sel znova do archimedu :-) .

Dokonce jsi se už taknějak rozhodoval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...