Přejít na obsah

vojenské primky


začátečník

Doporučené příspěvky

Jo, vypada to na puvodni mosazne pouzdro, Prim Sport II. Automatic, kalibr 96, vyrobene pro letectvo v omezene serii asi 3500 kusu. Chybi tam cerny plastovy krouzek, ten se da sehnat zde na foru nebo na aukru. Da se sehnat i lepsi pouzdro a korunka. Pri trose investice a stesti z toho zase bude peknej kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, vypada to na puvodni mosazne pouzdro, Prim Sport II. Automatic, kalibr 96, vyrobene pro letectvo v omezene serii asi 3500 kusu. Chybi tam cerny plastovy krouzek, ten se da sehnat zde na foru nebo na aukru. Da se sehnat i lepsi pouzdro a korunka. Pri trose investice a stesti z toho zase bude peknej kousek.

 

No, na Aukru jsem zatím viděl poměr fejkovanejch polskejch lunet vůči těm pravým asi tak 100 ku 1. Nechceš mi prozradit, kde ty "černé plastové kroužky" sháníš Ty?? :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, na Aukru jsem zatím viděl poměr fejkovanejch polskejch lunet vůči těm pravým asi tak 100 ku 1. Nechceš mi prozradit, kde ty "černé plastové kroužky" sháníš Ty?? :thumbsup_anim:

 

Samozrejme, pokud si neumis poradit, rád ti poradím!

Tady na foru se prodavaly pomerne casto, take je prodaval byvalej clen Popshop (na Aukru vintagewatch). Jinak v kazdem frcu kompletni Primky vcetne krouzku kolem 300 - 400 korun (prinejhorsim). Takze to je moje rada, kde bych je shanel já :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Nechce se mi zakládat duální vlákno, využiji tedy toto staré.

Pokud máte zájem se podívat na velmi krátký popis a foto snad všech vojenských hodinek PRIM sloužící v armádě do r. 1989, podívejte se sem: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/34354-vojenske-prim-do-r1989/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...