Přejít na obsah

reminky v praze/brne


vladimir

Doporučené příspěvky

Na nedávné výstavě v Juldě Fuldě měla docela dobrý výběr tahle firma, včetně leteckých řemínků s cvočkem k hodinkám Junkers a zajímavých španělských řemínků Piero Magli:

M - Time, Jaroslav Moučka

Adresa: Přemyslovská 13, 130 00 Praha 3

Telefon: +420-222 73 00 37

Ještě jsem tam nebyl, tak nevím, jestli mají na prodejně dobrý výběr... Docela dobrý výběr lepších řemínků má také hodinářství v pasáži Alfa, no a potom v Kotvě mají Condor, Zuccolo, Kuki-flex a Hirsch, ale výběr nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K NATO nylonovými páskům: u nás je to blbý, nikde jsem na ně zatím nenarazil. Ale na eBay je jich dost, včetně typu "Bond".

 

8007-3.jpg

 

Mně se ale víc líbí širší pásky typu Rhino, které jsou ze silnějších nylonových vláken a mají robustnější spony a kroužky. Někdo si stěžuje, že řežou do ruky, ale mně se zdají spíš pohodlnější než běžné NATO pásky.

 

br1-3.jpg

 

8070.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
Pokud by někdo měl zájem, mám doma jeden nevyužitý nový černý NATO nylon pásek 20mm. V nejnutnějším případě přenechám.:)

No neřekl bych ne! Pokud je volný a chceš se ho opravdu zbavit...nasadím ho na Citizeny promaster6054.. Ozvi se!

Kolego, nezapomněl jsi na mě? Nebo máš ZASE dovolenou? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Kolego, nezapomněl jsi na mě? Nebo máš ZASE dovolenou? :-)

Bohužel zapomněl, byl jsem pryč. Sypu si popel na hlavu. A ještě ke všemu ho už nemám, sorry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...