Přejít na obsah

Fotka
* * * * - 2 Hlasů

Pochlubte se (tetování)

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2129 odpovědí na toto téma

#41 David_B

David_B

Megazávislák

• Member_50
  • 1 718 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:úpatí Beskyd

Publikováno 4.prosinec.2009 - 20:44

QUOTE(bandicoot @ 4.12.2009 - 16:43) Zobrazit příspěvek
Byste se možná divili, kolik úctyhodných manažerů finančních institucí má nějakou tu kérečku... Vždyť všichni jsou to taky jen kluci, ne?

Tak to jsi to trefil přesně. Zmíněnou fukci v jisté podobě zastávám a mám na sobě 6 kousků, pár ornamentů, vše černou barvou a na hrudi jméno mojí dcerky. Vše je umístěno tak, že i v tričku není nic vidět, takže pokud nechci, tak okolí nic nevidí. Nemám to proto, abych s tím exhiboval, ale jen mne a mé nejblížší wink.gif

Nad založením podobného vlákna jsem již dříve uvažoval, ale nikdy jsem se k tomu nedokopal, takže Jiřino díky!!!

PS: dcerce se děsně líbí pavouk na kotníku thumbsup_anim.gif

#42 Dantechno

Dantechno

Vycucjogurt od vedle

• Member_50
  • 9 287 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ano
  • Fanoušek značky:Přikázaný směr jízdy

Publikováno 4.prosinec.2009 - 21:35

Myslím že tohle je pro Milise jak dělané .... když má rád ty kočičky....

Přiložený soubor  fuzzy_tattoo.jpg   17,72K   0 Počet stažení

Seiko.jpg                   https://www.instagram.com/jelenihlen/

#43 marosh

marosh

Megazávislák

• Member_50
  • 3 669 příspěvků(y)
  • Bydlí:Černá díra

Publikováno 5.prosinec.2009 - 08:28

QUOTE(David_B @ 4.12.2009 - 20:44) Zobrazit příspěvek
Tak to jsi to trefil přesně. Zmíněnou fukci v jisté podobě zastávám a mám na sobě 6 kousků, pár ornamentů, vše černou barvou a na hrudi jméno mojí dcerky. Vše je umístěno tak, že i v tričku není nic vidět, takže pokud nechci, tak okolí nic nevidí. Nemám to proto, abych s tím exhiboval, ale jen mne a mé nejblížší wink.gif

Nad založením podobného vlákna jsem již dříve uvažoval, ale nikdy jsem se k tomu nedokopal, takže Jiřino díky!!!

PS: dcerce se děsně líbí pavouk na kotníku thumbsup_anim.gif

Davide, dost klameš tělem aneb bych to do Tebe neřekl, takže 18.12. v Karviné striptease nutný.

#44 budo

budo

Megazávislák

• Member_50
  • 1 125 příspěvků(y)

Publikováno 5.prosinec.2009 - 09:35

Jiřina ... seš vášnivej rybář, ne? biggrin.gif

Za sebe - tetování se mi líbí, ale spíš malý s hlubším osobním významem, než velký tapety vybraný z katalogu v tatoo studiu. A do mých 35 let jsem zatim nepovažoval nic za natolik zásadní, abych to na sebe nechal namalovat .... zkazit se to dá jenom jednou. Manželka má 3 a chce další....

#45 cody

cody

Diver Member

• Member_50
  • 4 488 příspěvků(y)

Publikováno 5.prosinec.2009 - 12:47

QUOTE(milosklikar @ 4.12.2009 - 18:45) Zobrazit příspěvek
Sice nechápu, co vede někoho k tomu, aby si na tělo definitivně maloval obrázky, ale nejvíc mě na koupalištích dostávají rozkydlý ženský zadky v tangách s vytetovaným delfínkem a beďarem v sousedství. Jo a pak jsou taky dobrý růžičky na kotníku nad rozpraskanýma patama. sick01.gif

lol.gif lol.gif lol.gif
Jako prakticky zalozeny clovek se na to divam stejne. Milence bych to i zaplatil, sve zene razne zakazal.
S blbcem se nehádám. Při hádce tě stáhne na svůj level a tam tě porazí svýma zkušenostma
- Dává to smysl?
- Nedobře se na to díváš Veverko...

#46 Galil

Galil

Učedník

• Member_50
  • 169 příspěvků(y)
  • Bydlí:Budweis

Publikováno 5.prosinec.2009 - 14:16

Pěkná debata, díky za ni smile_anim.gif . S kérkama je to jako se vším jiným, některý jsou prostě škaredý, některý hezký a vkusný. Sám mám na ramení hadí hlavu, památka na parádní motorkářský sraz v Osoppu v Itálii. Motorky jsem před časem pověsil na hřebík, pár nás ubylo a začal jsem mít o sebe trochu strach - už jsem starej pes a supersporty děsně rychlý rolleyes.gif . Nicméně občasný pohled na rameno mi připomene ty mraky kilometrů na mašině po celý Evropě s naší "Společností Prasopes" cheers.gif .
Lidi o mě říkají, že jsem flegmatik, ...mě je to ale úplně jedno.

#47 fofrak

fofrak

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 239 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Fanoušek značky:Moto, elektronika všeho druhu, nože, potápění a samozřejmě pěkný "cibule" do vody...

Publikováno 5.prosinec.2009 - 15:15

Jiřina....
pěkná kérka a z ohlasů si nic nedělej, tady by asi musel mít ten kapr KOI místo očí třeba Samuraie smile_anim.gif
Kdo si hraje nezlobí...

#48 Jiřina

Jiřina

Megazávislák

• Member_50
  • 1 380 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zlín

Publikováno 5.prosinec.2009 - 18:10

QUOTE(fofrak @ 5.12.2009 - 15:15) Zobrazit příspěvek
Jiřina....
pěkná kérka a z ohlasů si nic nedělej, tady by asi musel mít ten kapr KOI místo očí třeba Samuraie smile_anim.gif

Ohlasy jsou rozdílné, stejné jako v životě thumbsup_anim.gif A ten Samurai je dobrý nápad, ale ne pro mne sleeping_03anim.gif
"I am not designed to come second or third. I am designed to win." Ayrton Senna

Omega Planet Ocean (232.30.46.21.01.003)
Junghans Max Bill Chronoskope
Seiko Ufo
Casio GW-4000
Casio GW-M 5600

Archimede Pilot XLH TOP
Seiko Sumo
Seiko White Samurai
Orint Blue Maco XL
Vostok Europe Gas 14 Limusine
Steinhart Nav B II

#49 johanko

johanko

Začátečník

• Members
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 5.prosinec.2009 - 18:27

Mne sa ten rukav paci! Sam zatial nic nemam. Ale ked som sa stal zavislym na serialy MIAMI INK je nutkanie stale vacsie....

#50 Jiřina

Jiřina

Megazávislák

• Member_50
  • 1 380 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zlín

Publikováno 5.prosinec.2009 - 18:30

QUOTE(johanko @ 5.12.2009 - 18:27) Zobrazit příspěvek
Mne sa ten rukav paci! Sam zatial nic nemam. Ale ked som sa stal zavislym na serialy MIAMI INK je nutkanie stale vacsie....

Skvělý seriál, jenom je na mne krapítek brzo crying_anim02.gif
"I am not designed to come second or third. I am designed to win." Ayrton Senna

Omega Planet Ocean (232.30.46.21.01.003)
Junghans Max Bill Chronoskope
Seiko Ufo
Casio GW-4000
Casio GW-M 5600

Archimede Pilot XLH TOP
Seiko Sumo
Seiko White Samurai
Orint Blue Maco XL
Vostok Europe Gas 14 Limusine
Steinhart Nav B II

#51 johanko

johanko

Začátečník

• Members
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 5.prosinec.2009 - 18:32

QUOTE(Jiřina @ 5.12.2009 - 18:30) Zobrazit příspěvek
Skvělý seriál, jenom je na mne krapítek brzo crying_anim02.gif

Ja som si to stiahol z netu su tam niektore cele serie... takze boli maratony a v USA som to stale kukal...

#52 hciq

hciq

vyndanej

• Member_50
  • 2 181 příspěvků(y)
  • Bydlí:v lese

Publikováno 5.prosinec.2009 - 18:49

Náhodou dobrá a decentní kérka. Ještě záda, druhá ruka, předek a máš parádní triko. Pro ty všechny co se nad tím vošklíbaj, je to jedno z nejstarších zdobení těla. A na konec. Málokdo umí překročit tu naší pomyslnou lajnu zažitý popkultury, tak razantně, jako Láda Franz K.L.I.K.
GOOD BOYS WEAR BROWN

#53 brett

brett

Megazávislák

• Member_50
  • 1 900 příspěvků(y)
  • Bydlí:

Publikováno 5.prosinec.2009 - 18:55

QUOTE(hciq @ 5.12.2009 - 18:49) Zobrazit příspěvek
Náhodou dobrá a decentní kérka. Ještě záda, druhá ruka, předek a máš parádní triko. Pro ty všechny co se nad tím vošklíbaj, je to jedno z nejstarších zdobení těla. A na konec. Málokdo umí překročit tu naší pomyslnou lajnu zažitý popkultury, tak razantně, jako Láda Franz K.L.I.K.

fajn, kde najdu blijícího smajlíka?
Never give up!

#54 Guest_YPO®_*

Guest_YPO®_*
  • Guests

Publikováno 5.prosinec.2009 - 18:59

pana profesora jsem začátkem 90 let obsluhoval v hospodě - když se přede mnou zjevil, tak to se mnou málem seklo a to ještě možná nebyl dodělanej - do prahy se to moc nehodí - do džungle se to hodí víc - třeba na lovení vzácných ptáků

#55 New Milis

New Milis

Born To Be Chronometer

• Member_50
  • 2 093 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 5.prosinec.2009 - 19:18

QUOTE(Dantechno @ 4.12.2009 - 21:35) Zobrazit příspěvek
Myslím že tohle je pro Milise jak dělané .... když má rád ty kočičky....

Ty vole Dantechno ty seš hroznej debil... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ještě, že netrpím zánětama pupku.
Na mě něco leze, já si asi lehnu.

#56 hciq

hciq

vyndanej

• Member_50
  • 2 181 příspěvků(y)

Publikováno 5.prosinec.2009 - 19:53

QUOTE(YPO® @ 5.12.2009 - 18:59) Zobrazit příspěvek
pana profesora jsem začátkem 90 let obsluhoval v hospodě - když se přede mnou zjevil, tak to se mnou málem seklo a to ještě možná nebyl dodělanej - do prahy se to moc nehodí - do džungle se to hodí víc - třeba na lovení vzácných ptáků

To jsme se sakra chlape asi už potkali.... pokud to nebylo jen jednou. No a máme tu zase stejnej problém, kdo určuje, že se to do Prahy, nebo vůbec nehodí, ty a tví kamoši, tvá výchova, tvé chápání estetiky, nebo tví učitelé. Pokud pohled, na takto rozstřelený hradby konvencí a plytký popkultury, u někoho vyvolává potřebu velký dávky antiemetik, doporučuju toto cvičení. Představte si hovno středně kašovité konzistence, v bavách, od temně hnědé (umbra pálená), přes lehce hnědou (siena pálená), až po odstíny tmavšího okru. Tato hmota nebyla vždy tím zapáchajícím kluzkým fujtajblem. Byla třeba pořádnou porcí hovězího stejku a lahví burgundy a ani toto hovno stádium není zdaleka to finální, vrací se znova cyklicky zpět, až k tomu stejku No a teď to inťoušský finále. Jeho obsah je vlastně neměnný, jde jen o určité jeho formy, které se mění právě v průběhu toho cyklu. Tedy zjednodušeno, jde jen o filozoficko-estetický fenomén obsahu a formy.
GOOD BOYS WEAR BROWN

#57 Guest_YPO®_*

Guest_YPO®_*
  • Guests

Publikováno 5.prosinec.2009 - 19:55

QUOTE(hciq @ 5.12.2009 - 19:53) Zobrazit příspěvek
To jsme se sakra chlape asi už potkali.... pokud to nebylo jen jednou. No a máme tu zase stejnej problém, kdo určuje, že se to do Prahy, nebo vůbec nehodí, ty a tví kamoši, tvá výchova, tvé chápání estetiky, nebo tví učitelé. Pokud pohled, na takto rozstřelený hradby konvencí a plytký popkultury, u někoho vyvolává potřebu velký dávky antiemetik, doporučuju toto cvičení. Představte si hovno středně kašovité konzistence, v bavách, od temně hnědé (umbra pálená), přes lehce hnědou (siena pálená), až po odstíny tmavšího okru. Tato hmota nebyla vždy tím zapáchajícím kluzkým fujtajblem. Byla třeba pořádnou porcí hovězího stejku a lahví burgundy a ani toto hovno stádium není zdaleka to finální, vrací se znova cyklicky zpět, až k tomu stejku No a teď to inťoušský finále. Jeho obsah je vlastně neměnný, jde jen o určité jeho formy, které se mění právě v průběhu toho cyklu. Tedy zjednodušeno, jde jen o filozoficko-estetický fenomén obsahu a formy.

hciq - zbytečně se podpaluješ - je to můj názor - já bych to prostě na ksichtě mít nechtěl, ale nikoho za to neodsuzuji

#58 hciq

hciq

vyndanej

• Member_50
  • 2 181 příspěvků(y)

Publikováno 5.prosinec.2009 - 20:02

QUOTE(YPO® @ 5.12.2009 - 19:55) Zobrazit příspěvek
hciq - zbytečně se podpaluješ - je to můj názor - já bych to prostě na ksichtě mít nechtěl, ale nikoho za to neodsuzuji

No vidíš, a teď jsem spokojenej...jsem jen starej pirát.
GOOD BOYS WEAR BROWN

#59 Guest_YPO®_*

Guest_YPO®_*
  • Guests

Publikováno 5.prosinec.2009 - 20:06

QUOTE(hciq @ 5.12.2009 - 20:02) Zobrazit příspěvek
...jsem jen starej pirát.

to je dobře už jsem se lek, že budu poslouchat jak se vyráběj gauče cheers.gif

#60 David_B

David_B

Megazávislák

• Member_50
  • 1 718 příspěvků(y)
  • Bydlí:úpatí Beskyd

Publikováno 5.prosinec.2009 - 23:16

QUOTE(marosh @ 5.12.2009 - 8:28) Zobrazit příspěvek
Davide, dost klameš tělem aneb bych to do Tebe neřekl, takže 18.12. v Karviné striptease nutný.

že jsem to sem psal suicide_anim.gif