Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

Jak se tady tak pomalu rozkoukávám po foru, zjišťuji ruzné koníčky a úchylky zdejších členú, tak jsem se chtěl zeptat, jak jste na tom s tetováním? Vím že k dokonalému muži s krásnými hodinkami ( vzor GANTELMAN) se to třeba nehodí, ale myslím že páru se nás tady taky nejde. Takže sem s tím :thumbsup_anim:

 

A když už jsem to vymyslel, tak taky začnu. Levá ruka

:thumbsup_anim: post-3188-1259931263.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrůza  :thumbsdown_anim: . Dal bych ještě silnějšího smajlíka, ale nechci Tě urazit. Co na tetování vidíš ? Díky.

 

Je to tak nějak osobní pocit. Někomu se líbí třeba drahá auta, někomu jinému drahé motorky, někomu se zasde líbí pěkné obleky, pera...A někdo zase do sebe nechá píchat jehlou nebo ozdobami. Myslím že tento kult je starší než spousta věcí tady, vždyť už staré kmeny své těla nějak označovali.

 

A mě se to prostě líbí, možná je to má touha odlišit se od davu, možná skrytý exhibicionismus.

 

Spoustě lidí se to nelíbí, spousta lidí hlavně ve zdejších zeměpisných šírkách říká že to nosí jen kriminálníci a podobně. Ale když se podíváme kamkoliv po světe, je potetovaná spousta lidí, kteří pracují jako manažeři v bankách či velkých nadnárodních firmách.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrůza  :thumbsdown_anim: . Dal bych ještě silnějšího smajlíka, ale nechci Tě urazit. Co na tetování vidíš ? Díky.

 

Snowee, Jay Dolle, nebuď te tak úzkoprsí. Ostatně, je to jeho, Jiřininova, kožka .-))

 

(Já před dvěma roky přijal kolegu, no jevil se trochu nezávislácky, dlouhé vlasy, dlouhé fousy..., ale na pohovoru OK. Vyklubal se z něj perfektní typ, hraje kytaru v rockové kapele, drží partu i s náma, ač kuřák, začal chodit na plavecký tréninky... V kanclu oceňujeme, jak narušil naše stereotypy. No a barevnou kérku na rameni má srovnatelnou s Jiřinem. -- Chci jen ukázat, že na barvě a vzoru na kůži vlastně nezáleží .-))

 

Edit: Jay Doll

Upraveno uživatelem sery.vlk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic ve zlém, neplánuješ tady ještě udělat vlákno o piercingu, brandingu a cuttingu? :weird:

Pokud jsem narišil nějak vážnost tohoto fora, tak se zat oomlouvám, klidně ho zahodťe di propadliště dějin a vymažte. Jen jsem se v diskuzi nazvané ostatní diskuze optal na něco, co si myslím tady nějaké procento členú má.

 

Pokud jsem tím ale někoho popudil, omlouvám se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snowee, Jay Dolle, nebuď te tak úzkoprsí. Ostatně, je to jeho, Jiřininova, kožka .-))

 

Asi máš pravdu, že jsem úzkoprsý. Nějak tenhle "gentlemanský" sport nechápu...

 

 

Pokud jsem narišil nějak vážnost tohoto fora, tak se zat oomlouvám, klidně ho zahodťe di propadliště dějin a vymažte. Jen jsem se v diskuzi nazvané ostatní diskuze optal na něco, co si myslím tady nějaké procento členú má.

 

Pokud jsem tím ale někoho popudil, omlouvám se.

 

Mně jsi nepopudil, je mi to v celku jedno. Pokud se ukáže, že tohle téma někoho zajímá tak prosím. Já sem přispívat nebudu, stejně tak jako nepřispívám do dalších témat, která se mne netýkají.

Upraveno uživatelem Jay Doll
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky tetování a je to každýho osobní věc. Já ho mám spojený se zážitkem, kterej si ponesu až do hrobu. A pokud má někdo potřebu se s ním pochlubit tak to taky respektuju. Jen mi nějak nejde na rozum, že si někdo může dát něco vytetovat podle nějakýho katalogu??? To ale není případ Jiřiny.....takže za mně OK a v pohůdce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pokud má někdo potřebu se s ním pochlubit tak to taky respektuju.

 

Neměl jsem nějak potřebu se ukazovat, ale když jsem to vymyslel, vložil jsem to...návaznost na něco jiného. Ale jak říkám a žádal jsem moderátora, nechat foto kvymazat a nechat diskuzi zapadnout v propadlišti dějin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Pokud jsem narišil nějak vážnost tohoto fora, tak se zat oomlouvám, klidně ho zahodťe di propadliště dějin a vymažte. Jen jsem se v diskuzi nazvané ostatní diskuze optal na něco, co si myslím tady nějaké procento členú má.

 

Pokud jsem tím ale někoho popudil, omlouvám se.

 

Vážnost fóra jsi určitě nenarušil, od toho jsou tady jiný borci, pouze mě zajímalo, co na tom vidíš. Opověď jsem dostal a takhle mi to stačím. Omlouvám se já !!! Na 100% jsem přesvědčen o tom, že jsi nikoho nepopudil !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážnost fóra jsi určitě nenarušil, od toho jsou tady jiný borci, pouze mě zajímalo, co na tom vidíš. Opověď jsem dostal a takhle mi to stačím. Omlouvám se já !!! Na 100% jsem přesvědčen o tom, že jsi nikoho nepopudil !!!!

 

Není se zač omlouvat. Každý máme svůj názor a je dobře, pokud ho můžeme říct. Bohužel myslím spousta věcí i zde na foru se našponuje i díky tomu, že je to pouze psaný text. Všichni asi víme, že spousta věcí se dá přečíst pokaždé jinou intonací, která často záleží na osobním rozpoložení čitatele a pak dochází k naprosto zbytečným věcem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tetování mi vůbec nevadí, ale proč prosímtě mrtvá ryba? Můžeš tady mluvit o kultu, pocitu individuality a podobných věcech, ale uvědomuješ si, že máš na ruce mrtvou rybu?

Nevím jak myslíš mrtvou rybu, ale jedná se o kapra KOI, kterého v Japonsku považují za symbol štěstí a taky peněz. Je to styl a jedna z figur tohoto stylu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl jsem nějak potřebu se ukazovat, ale když jsem to vymyslel, vložil jsem to...návaznost na něco jiného. Ale jak říkám a žádal jsem moderátora, nechat foto kvymazat a nechat diskuzi zapadnout v propadlišti dějin.

Proč bys to mazal, jak už tady bylo řečený, když se to někomu nelíbí, nemusí se vlákna zúčastňovat. Je tu spousta jiných vláken k bádání. Hlavně buďmě všichni v klidu a pohodě. A jak to tak čtu, nikdo to myslím nemyslel nijak zle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč bys to mazal, jak už tady bylo řečený, když se to někomu nelíbí, nemusí se vlákna zúčastňovat. Je tu spousta jiných vláken k bádání. Hlavně buďmě všichni v klidu a pohodě. A jak to tak čtu, nikdo to myslím nemyslel nijak zle.

Já to ani nijak zle nebral...třeba se nám tady nakonec rozjede zajmavá disluze o životě :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
nejlepší co jsem kdy viděl bylo velkejma písmenama na zátylku: LÍŽU PÍČU , to si myslim je pěkná myšlenka, jinak tetování je fain, taky jedno mám

 

 

 

Moc hezké, barvo. 

 

 

Můžeš ukázat kérku, jak Tě znám, bude to nejspíš pejsek :) .

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...