Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

Nepíšu rozumy ale svůj názor, a ten je snad ještě doufám s tím, kam můžu a nemůžu lézt povolený nebo už jako kádr? Nemám kérku, neměl bych se vyjádřit?

 

Sorry, ale taky chodíš třeba do hospody a vykřikuješ tam, že nemáš rád pivo, a že je hnusný, a že kdyby ho lidi tolik nechlastali, že by bylo levnejší? Asi taky  ne, co? 

O to tu jde

 

P.S. A nechytej mě zbytečně za slovo, že pivo rád máš, byl to příklad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaemkacko je hodnej kluk, ja mu v hospode v nestrezene chvili vytetuju verzatilkou na zadek medvidka Pu nebo neco takovyho a bude nas. A ze trochu vysira? vysira, co ho znam a i trochu proto ho mam rad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale taky chodíš třeba do hospody a vykřikuješ tam, že nemáš rád pivo, a že je hnusný, a že kdyby ho lidi tolik nechlastali, že by bylo levnejší? Asi taky  ne, co? 

O to tu jde

 

P.S. A nechytej mě zbytečně za slovo, že pivo rád máš, byl to příklad

Ajajaj, tady někdo neumí číst, nebo si nepamatuje pár vět zpět ale bojuje za soji pravdu. Budu si chytat za slovo koho budu chtít a kdy budu chtít. 

A teď k tvým otázkám , byly dvě. K té první , nekřičím a nekřičel jsem, neřekl jsem , že je tetování hnusný ani drahý ani jakékoliv jiné. Pokud to někde v mých názorech najdeš, tak prosím kde, fakt to tam nevidím. 

Ta druhá je blbá a spíš pro tebe utvrzující a  na blbé otázky neodpovídám. Takže buď si to znovu přečti, a nebo taky nemusíš. je mi to opravdu 1. 

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Jj, známe se léta, bude vědět.  :)

Děkuje, prý jsi magor do hodinek, jó? To jsem ani nevěděl :-) Máme hotovo, Killi se stalo od výstupu moji nedílnou součástí a není dne kdybych na něj nemyslel. Čarokrásný kopec, kam ještě minimálně jednou musím, aspoň klukovi jsem to slíbil, že si ho spolu vylezeme. Chybí africké sluníčko, které nechám namalovat moji malou holku, bohužel mě to napadlo až tady, takže se brzy bude pokračovat... :-)

post-364-0-62797500-1575201438_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík kluci :-) Kuncák7, napadl mě třeba kardiogram s tvary osmitisícovek, nebo třeba i kopců které jsem viděl popřípadě vylezl, nebo tak něco. Afrika je můj druhý domov, první k?rku mám od tamtud a nejvyšší kopec tohoto krásného kontinentu nemůže prostě pod moji kůží chybět, výstup 2012 už je pouze třešnička na dortu, ale znázorňuje to hlavně Afriku jako takovou :-) u lvíčka budeme přidávat v dubnu písmenka, jelikož jsme se trochu rozrostli a možná přijde na řadu i ten kardiogram :-)

post-364-0-45292000-1575480598_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...