Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

Jak se tady tak pomalu rozkoukávám po foru, zjišťuji ruzné koníčky a úchylky zdejších členú, tak jsem se chtěl zeptat, jak jste na tom s tetováním? Vím že k dokonalému muži s krásnými hodinkami ( vzor GANTELMAN) se to třeba nehodí, ale myslím že páru se nás tady taky nejde. Takže sem s tím :thumbsup_anim:

 

A když už jsem to vymyslel, tak taky začnu. Levá ruka

:thumbsup_anim: post-3188-1259931263.jpg

 

 

nahodou..zajmavej motiv..myslim si, ze kdyz uz si nechat kerku, tak nejakou origo..frajeri s cinskyma znakama, delfinkama, hnevzdickama a pod. palec dolu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahojte, tak jsem zpět z měsíční opětovné expedičky po krásné Jižní Africe a už mám také něco na příhoz do tohoto vlákna:-) A to fešáka z velké pětky pro posílení bratrské lásky, hi hi hi. Lýtko já, záda bratr z iniciály jeho dětí.

post-364-1265546655.jpg

post-364-1265546665.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, tak jsem zpět z měsíční opětovné expedičky po krásné Jižní Africe a už mám také něco na příhoz do tohoto vlákna:-) A to fešáka z velké pětky pro posílení bratrské lásky, hi hi hi. Lýtko já, záda bratr z iniciály jeho dětí.

 

Zajímavé a dle otoku ještě smrdí novotou. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez mam nejake to male tetovanie na lytku a nevidim na tom nic zle... Bohuzial vela ludi v spolocnosti odsudzuje tetovania, skrz svoj neustupujuci, socializmom podpisany konzervativizmus. Bez ohladu na to,ze ma naozaj velmi bohatu historiu a casto pre ludi, ktory si ho daju robit ma aj hlbsi zmysel, alebo je spojeny so spomienkou, s clovekom, so situaciou atd atd.Clovek, ktory sa inak oblecie, ma iny uces, inak vyzera ako sedy priemer, je hned povazovany za akysi odpad,vyvrhela ci dokonca kriminalnika, co je mne osobne neskutocne smiesne,pretoze hodnotit niekoho podla tychto atributov je mimoriadne povrchne a ubohe :) Clovek si nemoze dat ani cely rukav. V zahranici to je casto inak, bohuzial, asi ako vsetko :/ Dufam,ze sa to da cim rychlejsie do poriadku a taketo nezmyselne predsudky budu minulostou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez mam nejake to male tetovanie na lytku a nevidim na tom nic zle... Bohuzial vela ludi v spolocnosti odsudzuje tetovania, skrz svoj neustupujuci, socializmom podpisany konzervativizmus. Bez ohladu na to,ze ma naozaj velmi bohatu historiu a casto pre ludi, ktory si ho daju robit ma aj hlbsi zmysel, alebo je spojeny so spomienkou, s clovekom, so situaciou atd atd.Clovek, ktory sa inak oblecie, ma iny uces, inak vyzera ako sedy priemer, je hned povazovany za akysi odpad,vyvrhela ci dokonca kriminalnika, co je mne osobne neskutocne smiesne,pretoze hodnotit niekoho podla tychto atributov je mimoriadne povrchne a ubohe :) Clovek si nemoze dat ani cely rukav. V zahranici to je casto inak, bohuzial, asi ako vsetko :/ Dufam,ze sa to da cim rychlejsie do poriadku a taketo nezmyselne predsudky budu minulostou :)

 

souhlasím, hodnotit lidi podle tetování je ubohé.... :)

 

best-tattoo.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
tiez mam nejake to male tetovanie na lytku a nevidim na tom nic zle... Bohuzial vela ludi v spolocnosti odsudzuje tetovania, skrz svoj neustupujuci, socializmom podpisany konzervativizmus. Bez ohladu na to,ze ma naozaj velmi bohatu historiu a casto pre ludi, ktory si ho daju robit ma aj hlbsi zmysel, alebo je spojeny so spomienkou, s clovekom, so situaciou atd atd.Clovek, ktory sa inak oblecie, ma iny uces, inak vyzera ako sedy priemer, je hned povazovany za akysi odpad,vyvrhela ci dokonca kriminalnika, co je mne osobne neskutocne smiesne,pretoze hodnotit niekoho podla tychto atributov je mimoriadne povrchne a ubohe :) Clovek si nemoze dat ani cely rukav. V zahranici to je casto inak, bohuzial, asi ako vsetko :/ Dufam,ze sa to da cim rychlejsie do poriadku a taketo nezmyselne predsudky budu minulostou :)

Bohužel s tím bych moc nepočítal, dovolím si citovat prof.Höschla: ?Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel v této zemi má podprůměrný intelekt... Jestliže jedinec, který je v této intelektové kategorii, má nějakým způsobem rozumět světu, má-li se v něm pohybovat a má-li ho nějak uchopit, musí si ho drasticky zjednodušit. Těmto lidem, a je to tedy polovina národa, uniká ona složitá mnohotvárnost, komplementarita, mnohoznačnost světa; a to, co z tohoto světa v jejich očích zbývá, se dá rozdělit na celkem jednoduché, většinou protipólné elementy. Někdy se tomu říká černobílé myšlení.? U vás to asi bude podobné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se naštěstí s nějakým odmítáním moc nesetkávám. V práci to nikdo nevidí a jinde nikdo nic nikdy neřekl. :)

 

Nádhera :notworthy: něco takového jsem chtěl,ale bohužel už z dřívěška jsem měl něco jiného,tak jsem to teď nechal dodělat,takže mám paži,rameno a prso a tvoří to jeden celek :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel s tím bych moc nepočítal, dovolím si citovat prof.Höschla: ?Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel v této zemi má podprůměrný intelekt... Jestliže jedinec, který je v této intelektové kategorii, má nějakým způsobem rozumět světu, má-li se v něm pohybovat a má-li ho nějak uchopit, musí si ho drasticky zjednodušit. Těmto lidem, a je to tedy polovina národa, uniká ona složitá mnohotvárnost, komplementarita, mnohoznačnost světa; a to, co z tohoto světa v jejich očích zbývá, se dá rozdělit na celkem jednoduché, většinou protipólné elementy. Někdy se tomu říká černobílé myšlení.? U vás to asi bude podobné...

velmi pekne napisane :D musim len suhlasit, bohuzial :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

A na jaky klinice ti delali prsa longu? Ze bych to doporucil jedny kolegyni z prace :D Co by za to dala.........

 

Měšťák, teta se s ním zná. :-)

 

Chtěl jse u něj původně něco relativně jednoduššího, ale řekl, že zázraky neumí.:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...