Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Cau kluci, na koze mam tuhle horu a chtel bych ji nejak vystinovat fajnove, neumel by to nekdo z vas?

Ja su na to lopata, diky moc ;)

 

Když jsem měl záchvat, že si nechám taky něco udělat, tak jsem si vytvořil takový prvotní "návrh", možná by ti právě to k něčemu bylo. Já jsem to nakonec nedotáhnul, protože potřebuju k horám zakomponovat ještě něco a na tom jsem tak nějak zkrachoval. Budu muset řešit úplně jinak a na jiné místo, než bylo zamýšleno.

 

post-25778-0-02484900-1527495045_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějaké rozkapání je celkem snadné, např já vzal tady nějaký obrázek a spodek k tomu dodělal. Jelikož ty už vršek máš, tak bych asi šel rovnou za taterem, aby dodělal zbytek rovnou, pokud nechceš to původní úplně předělat, bude to pro něj hračka.

 

post-25778-0-39081200-1527506219_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jo, Eliška si s tím vyhrála. Výhoda je taky, že je to relativně nebolestivé místo, takže jsem vydržel 5 hodin rytí vkuse. 

 

edit: Jsem zvědavý, jak se bude hojit to černé sako, tak aby bylo kompaktně černé. Vetší černé plochy bývají na hojení háklivé. Stejně jsme se dohodli na doladění v srpnu, končili jsme v 10 večer a já pak jel 10km domů na kole :)

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je mi to jasny, ze to bude potrebovat doklepnout a pocitam s doladenim. Mam od ni udelany i lytka. Ma takrikajic exkluzivitu na moje nohy :D

Ale na tech lytkach je taky docela dost cerny a hojilo se to naprosto bez problemu. Dneska jsem 2x oplachoval cerny hnus a vypada to zatim docela v pohode.

Uvidime za tyden...

post-1532-0-42885400-1528373411_thumb.jpg

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...