Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

 

Jj, byl tady od pondelka. Jsem rad, ze to takhle klaplo v podstate do 48 hodin od prvniho kontaktu ;)

Jj, Lenny je hrozny salamista, ale domluva je s nim na pohodu. Nesmis mu ale zacit vypravet, jaky vyborny steak jsi mel na obed. Nema z toho uplne dobrou naladu. Je totiz snad celozivotni vegan.. Dalo mi pak dost prace ho ?pretahnout? na svou stranu.. :D Teda co se kerky tyce.. :D :D Upraveno uživatelem Jiří_99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Tak člověk si říká, že už ho máloco překvapí a ono zas zas něco najde. Tudle přišla v kanclu řeč na tetování, načež sekretářka se přidala s tím, že dcera její kamarádky si právě pořídila novou kérku (pár jich už má). No a ta poslední je na žebrech a je to...no jak to říct ...prostě pinda. Docela jsem čuměl, ale jí to prej připadá milý, no nakonec proč ne.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak člověk si říká, že už ho máloco překvapí a ono zas zas něco najde. Tudle přišla v kanclu řeč na tetování, načež sekretářka se přidala s tím, že dcera její kamarádky si právě pořídila novou kérku (pár jich už má). No a ta poslední je na žebrech a je to...no jak to říct ...prostě pinda. Docela jsem čuměl, ale jí to prej připadá milý, no nakonec proč ne.

Takhle nějak jo? Pěkný doost!

post-13864-0-16049800-1550683652_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...