Přejít na obsah

Christiaan van der Klaauw


Don2008

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Postavit na Ete takovej mazec tomu uz rikam umeni Posted Image Posted Image Posted Image

 

Já nevim, mně právě přijde celkem divnej a nehezkej kontrast toho přezdobenýho rotoru a toho, podle těhlech malejch obrázků, obyčejnýho strojku.. modřený šroubky to už nezachráněj. Přitom některý číselníky se mi i celkem líběj..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak vd. Klauuw se rozhodl jít do velkýho byznysu. Nová firma, nová kolekce, nová dílna, celosvětová distribuce a nový prezident zodpovědný za marketing a distribuci Van der Kallen, prý nějaký starý kozák z Richemontu (Ebel). No, to jsem zvědav.

Viz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vd. Klauuw se rozhodl jít do velkýho byznysu. Nová firma, nová kolekce, nová dílna, celosvětová distribuce a nový prezident zodpovědný za marketing a distribuci Van der Kallen, prý nějaký starý kozák z Richemontu (Ebel). No, to jsem zvědav.

Viz.

 

Aby z toho nebyl velkej průser :( Doposud měla tahle značka svůj nezaměnitelný styl a svoje kouzlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Po často obnovím toto vlákno krásných holandských hodinek. Jaký máte názor na model Ariadne a Ceres1974? Škoda, že se u nás neprodávají ani neservisují. Jezdit s tím do Holandska je trochu nepraktické :-( Ostatní modely jsou mimo budget. Myslím, že tyto hodinky mají tu nejkrásnější měsíční fázi. Co myslíte? Co mi vadí je, že se zbavili toho jejich úžasného loga/znaku pařátu :-(

Upraveno uživatelem knihomol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...