Přejít na obsah

Remake Longines, Eterna, Lemania


lac1

Doporučené příspěvky

Tak to by byla paráda,dostat se vzhledem na ,,bájné"Longinky,ale úplně nové.Teď ještě jakou na tuhle limitku vyhodí cenu,nikde jsem nenašel že by Zeno dělalo nějaké limitky,ale zase na druhou stranu by to byla víceméně skoro standartní věc s několika nahrazenými díly, a to by zase nemuselo vyjít extra draho.Při komunikaci se Zenem:jaký by byl rozdíl v ceně při různém počtu kusů?

 

 

zatial zo strany zena nebola ziadna zmienka o cene celkovo, ani podla poctu kusov. zajtra to bude predmetom komunikacie. keby bol vacsi zaujem ako 30 kusov tak urcite by sa dalo vyjednat aj nejake solidne zmeny ako nova korunka so srubovanim, pripadne pre tych co sa radi pozeraju na dno tak aby bolo priehladne mozno. narazam na to, ze cim viac kusov tym su rozdelene naklady do poctu, nove nastroje pripadne programovanie vyroby novych dielov nieco stoja, nehovoriac o praci.

 

len tak ma napadlo ci by nebol zaujem aj zo strany aeroklubov predsa pilot a kvalitne hodinky patria k sebe, kedze to su legendarne hodinky ktore pozna kazdy pilot, ktory sa hrabe aj trocha v historii.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 615
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

..ja by som rád poukázal na značnú nepraktickosť kombinácie závitu na korunke a manuálneho náťahu. základná WR podľa mňa tomuto typu hodiniek úplne postačuje - ja by som teda s takou parádou do vody neliezol ani náhodou ;)

 

 

to by urcite nikto neriskoval s tym bazenom :) ide hlavne o autentickost, ked uz remake tak poriadny, nech sa mame cim pochvalit predsa ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..ja by som rád poukázal na značnú nepraktickosť kombinácie závitu na korunke a manuálneho náťahu. základná WR podľa mňa tomuto typu hodiniek úplne postačuje - ja by som teda s takou parádou do vody neliezol ani náhodou ;)

úplně s tebou souhlasím, šroubovací korunka bude při natahování nepraktická, myslím že v tomto případě je to zbytečnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre rano vsetci,

 

mam nove spravy ohladne Zeno-Longines,

 

takze ako vcera som pisal su zatial mozne tieto zmeny :

 

novy dizajn cifernika aj sub cifernika v C1, alebo C3 s vlastnym logom, alebo jedno dve slova

modrene rucicky z modelu classic v C1 (C3)

safirove sklicko s antireflexnou vrstvou na vnutornej strane

korunka bez srubovania a bez loga z basic modelu

gravirovanie na dne, cislo a nejake to jedno dve slova

 

 

a to za 290 ,- ? :thumbsup_anim: :punk:

 

 

 

BR

 

laci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to zní fakt dobře.

Mám zájem a myslím, že bychom se měli držet předlohy jak to jen půjde.

 

ktora korunka je teda origo ???

 

ospravedlnujem sa za zverejnovanie cudzich fotiek, kedze je toho malo

 

ta posledna fotka to len trocha nostalgie :)

 

řekl bych, že ta třetí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se ke zvědavcům, zájem je veliký, a info jsem rozeslal po českých letištích. Jen mi není jasné - bude tam teda ten původní Unitas, nebo ta ETA?

 

Edit: Už je mi to s tím strojkem jasné, měl jsem googlit dřív...

Upraveno uživatelem jfidler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Taky bych se připojil, vypadá to zajímavě. :thumbsup_anim:

 

 

ktora korunka je teda origo ???
Na dobové reklamě je korunka rovná. Ale třeba old black má originální Longines MVS, korunku má mírně vypouklou a také je údajně originální. Možná se v průběhu let dělalo více druhů. Takže bych bral oba druhy, zařídíme se podle toho, co bude pro Zeno schůdnější.

post-147-1261136638.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy pánové já zírám.Za cenu do 300 éček tohleto,paráda.V tom případě mám zájem minimálně o 1 kus,ale pokud ukážu na letišti konečný návrh,myslím že zájem by mohl být i větší.Za sebe preferuji nešroubovací korunku(jako originál) a plné gravírované dno jako MVS.Tím pádem bych na hooodně dlouho odsunul nákup Stainhartů,tohleto má přímou návaznost na naše letectví a pro mne by to nemělo chybu.Původně jsem uvažoval s nákupem ,,originálů",ale při jejich ceně by mi bylo líto je nosit a tahleta limitka by to krásně vyřešila,už se těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som rad ze niesom sam kto ma tieto hodinky za Alfu a Omegu u nas, i ked ma zaraza trocha ze na internete su Longiny oznacovane ako "Czech air force" alebo "CAF" a nie Czechoslovak air force. :)

 

Korunka bude urcite len vytahovacia, v jednani je prave dizajnova zmena korunky: bez loga urcite, mozno s tym prstencom;

este keby sa podarilo to safirove sklo aby bolo poriadne konkavne (vypukle) ako ma origo z acrylatu.

 

myslim, ze tieto zmeny keby boli aj na ukor navysenia ceny a nebolo by to zas velmi vysoke, tak z mojej strany to bude urcite za plus

 

ked uz remake tak nech to stoji zato. ;)

 

teraz cez vikend bude viacej casu tak mozme pracovat na dizajne cifernika, fonte cislic a gravirovanom dne.

 

mam navrh na dno rovno: MAJETOK CHRONOMAGORA, alebo MAJETOK CLENA CHRONOMAGU, MAJETOK CZECHOSLOVAKA

 

 

co vy na to ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som rad ze niesom sam kto ma tieto hodinky za Alfu a Omegu u nas, i ked ma zaraza trocha ze na internete su Longiny oznacovane ako "Czech air force" alebo "CAF" a nie Czechoslovak air force. :)

 

Korunka bude urcite len vytahovacia, v jednani je prave dizajnova zmena korunky: bez loga urcite, mozno s tym prstencom;

este keby sa podarilo to safirove sklo aby bolo poriadne konkavne (vypukle) ako ma origo z acrylatu.

 

myslim, ze tieto zmeny keby boli aj na ukor navysenia ceny a nebolo by to zas velmi vysoke, tak z mojej strany to bude urcite za plus

 

ked uz remake tak nech to stoji zato. ;)

 

teraz cez vikend bude viacej casu tak mozme pracovat na dizajne cifernika, fonte cislic a gravirovanom dne.

 

mam navrh na dno rovno: MAJETOK CHRONOMAGORA, alebo MAJETOK CLENA CHRONOMAGU, MAJETOK CZECHOSLOVAKA

 

 

co vy na to ? :)

 

Mě by se líbilo i to akrylátové sklíčko, ale je mi jasné, že se to tady zřejmě nesetká s úspěchem. Ostatně nebude problém si ho tam pak třeba nechat vsadit. Co se týká nápisů, na ciferník by to určitě něco chtělo ( ideálně stejným fontem jako originál, je nádherný), na dýnko nevím.

 

Jinak mám MVS, takže mohu dodat kvalitní makro fotku origo ciferníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...