Přejít na obsah

www.creationwatches.com


mmako

Doporučené příspěvky

Stručně:

http://www.creationwatches.com - nákup Seiko Orange Monster na tahu, platba PayPal, absolutně bez komplikací. Našel jsem je na eBay, ale rozhodl se naklikat to přímo na jejich webu - ceny drží stejné na obou místech.

 

V neděli v noci nakliknuto, zaplaceno, v pondělí potvrzení o odeslání ze Singapuru, okamžitě poté mail od FedExu s kódem pro sledování zásilky, čtvrtek ráno doručení v Praze (a o hodinu později mail od CreationWatches s poděkováním za nákup a prosbou o zhodnocení/připomínky).

 

Hodinky samozřejmě nové, originální balení, papírová vnější Seiko krabička umístěna do velmi tvrdé kartonové krabičky (evidentně na míru, žádné rachtání a vůle), to celé ve FedEx bublinkách), deklarováno jako "horological gift".

 

Takže spojojenost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 252
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Oživím toto téma, jelikož si chci u creationwatches koupit jedny nebo dvoje hodinky, o solidnosti při prodeji nepochybuju, ale zajímalo by mě, jestli máte někdo zkušenosti s reklamací u nich. Holedbají se zárukou dva roky, ceny mají taky parádní, takže v tom vidím lepší alternativu, než ebay, protože si radši připlatím o 15% více s jistotou, že se o mě, v případě poruchy během dvou let, postarají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dobrý den,

 

19.12. v neděli objednány hodinky Citizen CB0010, 20. zásilka předána FedExu, menší zdržení, zřejmě kvůli počasí na letišti a kvůli svátkům, 28. telefonát od FedExu na podezření, že je zásilka podhodnocena (byla uvedena cena 65 dolarů), poslal jsem jim potrvzení o zaplacení a 30. mi hodinky přišly v perfektním stavu. Výborný eshop, doporučuji. Za stejnou cenu v Čechách koupíte zhruba o 2 řady nižší třídu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Když ti hodinky posílají ze Singapuru, tak se asi placení DPH a cla nevyhnu, co? :( Ceny mají pěkné, ale kdyby se tak dali obejít ti naši "dobráci" na hranicích.

 

Jop, taky jsem si říkal, že si objednám z creationwatches, ale když si k tomu člověk připočítá naší 20% DPH, tak ho to vyjde stejně, jako z citywatches. Takže teď nevím, jestli to mám risknout ze Singapuru, třeba že na mě zapomenou s daní, nebo z Británie a bude klid...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mohu tento obchod s klidem doporučit.

 

18.4. hodinky objednány, 19.4. se ozvala paní z Fedexu ať jí pošlu fakturu, 23.4. (pondělí) přišla SmS s částkou a 24.4. částka zaplacena a hodinky předány kurýrem. Tak by to mělo vypadat všude, akorát tu platbu DPH by si mohli odpustit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj,

jak jsem již psal v jiném tématu. Hodinky jsem si na creationwatches.com objednával

28.11.2012 cca v 22:00 hod. Dnes 4.12.2012 mám již hodinky doma. E-mail z obchodu

ihned po objednání, dále e-mail z Fedexu. Cesta hodinek šla neustále kontrolovat

(singapůr, čína, německo, francie, čr). Prodejce uvedl sám nižší cenu, takže i DPH bylo poloviční.

A díky tomu i těch 300 Kč Fedexu za proclení tolik nebolelo.

Creationwatches.com mohu tedy s klidným svědomím doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak dneska mi přišli z creationwatches.com oranžový Monstra. Zásilka pro celníky nadepsána jako measuring instrument a cena na faktuře 48 dolarů. Doplácel sem navíc jen 200,- za dph, takže super. Od objednání to trvalo 6 dní, ale bylo by to asi jen 5, kdybych si všiml dřív, že mi prodejce píše mail, ať kontaktuju DHL, který na mě neměli číslo. Naprostá spokojenost  :smile_anim: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Ahoj, připojuji se k zástupu spokojených zákazníků. 21.8. (středa)  odpoledne objednány Seiko. Ve čtvrtek 22.8. zaslán z www.creationwatches.com e-mail s informací o odeslání hodinek. 26.8. (pondělí) dopoledne, tedy během 3 pracovních dní, byly hodinky doručeny do mých rukou. Doplatek tradičních 200,- . To určitě nebyl můj poslední nákup u tohoto prodejce.

Děkuji přispěvatelům tohoto vlákna za recenzi a tip na kvalitní obchod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Koupil jsem si 

http://www.creationwatches.com/products/seiko-automatic-sports-89/seiko-automatic-sports-snzg15j1-snzg15j-snzg15-mens-watch-2222.html

 

s duverou, ze to co vidim na fotce dostanu.

Hodinky prisly velmi rychle.

Ale místo anglickych dnu v tydnu je mam v nejakym asijskym jazyku :(

Jsem dost rozladenej :( 

Jake mate zkusenosti s reklamecemi v tomhle eshopu ?

 

Diky za rady 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...