Přejít na obsah

www.creationwatches.com


mmako

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 252
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

DHL zdarma pro kupujícího je snad akorát u té dopravy, jinak si berou za záruku v celním řízení už 550Kč.

Samozrejme jsem myslel pouze dopravu, celni rizeni jsem bral jako oddelenou cast nakupu. A je to 550Kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

V pátek objednáno, v pondělí v Praze na celním a DHL informuje, že chce doložit cenu dopravy, Creation Watches na požádání obratem posílají fakturu na 48 USD, kde je uvedeno, že v ceně je i doprava, ve čtrvtek doručeno s doplatkem 808 Kč (258 DPH + 550 záruka DHL). Hodinky parádní  :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Hezký den, chtěl bych si objednat SKX z Creationwatches. Mátě někdo zkušenosti s tím kolik bych zaplatil nyní? Vychází nějakých 189 Euro + jaké další poplatky zaplatím? Rozmýšlím se jestli je vzít právě tady nebo na Azwatch za 6900Kč kde je navíc dvouletá záruka a ocelový tah. Díky za případné info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký den, chtěl bych si objednat SKX z Creationwatches. Mátě někdo zkušenosti s tím kolik bych zaplatil nyní? Vychází nějakých 189 Euro + jaké další poplatky zaplatím? Rozmýšlím se jestli je vzít právě tady nebo na Azwatch za 6900Kč kde je navíc dvouletá záruka a ocelový tah. Díky za případné info.

az watch. Jinak viz jiná vlákna ohledně dovozních procedur

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az watch. Jinak viz jiná vlákna ohledně dovozních procedur

Jj, vždy jsem právě počítal *1,2 DPH k ceně a poštovné zdarma, ale teď se tady dočítám, že píší jiné ceny balíků + nějaké poplatky DHL atp. tak mě zajímalo jak to ovlivní cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, vždy jsem právě počítal *1,2 DPH k ceně a poštovné zdarma, ale teď se tady dočítám, že píší jiné ceny balíků + nějaké poplatky DHL atp. tak mě zajímalo jak to ovlivní cenu.

Modelový příklad: 189 x 27,02 Kč (dnešní kurz ?) = 5.106,78 Kč x 1,21 (česká DPH je 21%) = 6.179,2 Kč + celní zastoupení (cca 400 až 550 Kč), nemusí to být nutně jen DHL. Zde jsi tedy odhadem na těch 6,600 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modelový příklad: 189 x 27,02 Kč (dnešní kurz ?) = 5.106,78 Kč x 1,21 (česká DPH je 21%) = 6.179,2 Kč + celní zastoupení (cca 400 až 550 Kč), nemusí to být nutně jen DHL. Zde jsi tedy odhadem na těch 6,600 Kč

Super, díky za příklad. Takže tady je to AZ jasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Objednával jste někdo v poslední době z Creation Watches s druhou možností přepravy Registered Parcel Free Shipping? A pokud ano, jak to probíhalo? Poslali číslo zásilky na email? Za jak dlouho byla zásilka tady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidám pozitivní zkušenost s nákupem. Zakoupeno a zaplaceno 15.6., na zkoušku zvolena přeprava Registered Parcel Free Shipping (na požádání odeslali i sledovací číslo zásilky). 19.6. odeslání zásilky, 23.6. převzetí v Praze vyměňovací poštou, 26.6. výstup z vyměňovací pošty - bez černého Petra, 28.6. doručení. Hodinky zabaleny v obálce, v sametové taštičce a bublinkách. Podle fotek vypadají v pořádku a snad jsou i funkční. Bohužel je zatím nemám u sebe, abych se mohla kochat :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Moje aktuální zkušenost: na creationwatchescom jsem narazil náhodou ? hledal jsem jeden model hodinek; koupit si tedy jedny levné orienty (cca 2 800 Kč) a bylo to impulsivní rozhodnutí (nevzpomněl jsem si na clo). Platba kartou bez problému v neděli  večer, ve čtvrtek odpoledne jsem měl hodinky na ruce. Faktura jako gift, cena 42 dolarů. Celnici vyřídila DHL, vzala si za to těch 550, bdělá celní správa k DPH vypočítaných z faktury přidala ještě DPH za dopravu, co za mě zaplatil dopravce. takže mě to vyšlo na  cca 2 800 + 931. Možná jsem udělal nějakou hloupost a platil zbytečně (popravdě jsem nevěděl, co naspat do formuláře pro DHL, v jaké věci mě zastupují), každopádně podobné modely u nás seženu za 6 ? 7 000, takže ve finále radovanec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje aktuální zkušenost: na creationwatchescom jsem narazil náhodou ? hledal jsem jeden model hodinek; koupit si tedy jedny levné orienty (cca 2 800 Kč) a bylo to impulsivní rozhodnutí (nevzpomněl jsem si na clo). Platba kartou bez problému v neděli  večer, ve čtvrtek odpoledne jsem měl hodinky na ruce. Faktura jako gift, cena 42 dolarů. Celnici vyřídila DHL, vzala si za to těch 550, bdělá celní správa k DPH vypočítaných z faktury přidala ještě DPH za dopravu, co za mě zaplatil dopravce. takže mě to vyšlo na  cca 2 800 + 931. Možná jsem udělal nějakou hloupost a platil zbytečně (popravdě jsem nevěděl, co naspat do formuláře pro DHL, v jaké věci mě zastupují), každopádně podobné modely u nás seženu za 6 ? 7 000, takže ve finále radovanec.

Myslím, že jsi z toho ještě vybruslil kurwa elegantně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje aktuální zkušenost: na creationwatchescom jsem narazil náhodou ? hledal jsem jeden model hodinek; koupit si tedy jedny levné orienty (cca 2 800 Kč) a bylo to impulsivní rozhodnutí (nevzpomněl jsem si na clo). Platba kartou bez problému v neděli  večer, ve čtvrtek odpoledne jsem měl hodinky na ruce. Faktura jako gift, cena 42 dolarů. Celnici vyřídila DHL, vzala si za to těch 550, bdělá celní správa k DPH vypočítaných z faktury přidala ještě DPH za dopravu, co za mě zaplatil dopravce. takže mě to vyšlo na  cca 2 800 + 931. Možná jsem udělal nějakou hloupost a platil zbytečně (popravdě jsem nevěděl, co naspat do formuláře pro DHL, v jaké věci mě zastupují), každopádně podobné modely u nás seženu za 6 ? 7 000, takže ve finále radovanec.

 

Ahoj,

 

hele dopadl jsem naprosto stejně. Také mi bylo naúčtováno 550+381 korun a přitom jsem na faktuře měl uvedeno cenu + shipping cost. Takže kdoví, jestli tam nemají nějakou cenovou tabulku na nejprodávanější hodinky (dle kódu, protože zvenku byl klasicky kód hodinek: fac0000ab0), podlé které potom automaticky napálí daň. Anebo v mém případě úspěšně ignorovali doloženou fakturu s informací, že v ceně bylo i poštovné. 

 

Jinak hodinky mi dorazily v neoriginální krabičce, byť na stránkách mají uvedeno: Packaging: New in Orient watch box with all the watch documents.

 

Další věc, co mě trochu rozhodila je, že nedorazily v úplně 100% stavu. Nevím jestli to půjde úplně vidět na fotce, ale na na hraně pouzdra je patrné, jak kdyby s nimi někdo o něco zavadil a vytvořily se vrypy. Co se pak týče v části, kde doléhá sklíčko na pouzdro, tak je tam patrná "bublinka". Je mi  jasné, že u hodinek za tu cenu nelze očekávat zázraky, ale tak třeba Tissely, co mi nedávno dorazily, byly v tomhle ohledu 100%. 

post-50263-0-87333000-1505409440_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Moja aktualna skusenost je pozitivna. Hodinky dorucene DHL na 8. den po objednavke (z toho 4 dni stali na colnici). S obchodom super komunikacia, dali mi echo, ze prilozena faktura bude na 78 USD a ze taku poslali aj DHL. Hodinky bezpecne zabalene v krabici. Celkova spokojnost bez vyhrad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám za sebou také první zkušenost s tímto obchodem. Minulý týden v pátek objednáno, v neděli ráno už mi přišel email z celnice že dorazili, dnes už je mám na ruce :)  Cena na faktuře 48 USD, komunikace obchodu skvělá, clo žádné, DPH pár stovek Kč, 550 Kč za služby DHL, úspora oproti CZ obchodu cca 3500Kč. Prostě paráda. 

 

Měl bych jeden dotaz, snad můžu tady, objednával někdo víc kusů najednou? Probíhá vše stejně? Tzn. faktura na nižší částku apod. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Podobna zkušenost jako Elektrolux, psaní ma v pripade zasilky beznou postou asi tri vrstvy bublinek, je tam jakysi zarucak a návod. Jen z celkove doby 17 dni trvalo 9, nez se zásilka objevila na tracking stránkách singapurske posty. Ale na to, ze vse probíhalo v předvánočním shonu perfektní, přišly az do domu v ČR bez jakékoliv dodatecne byrokracie. Zejména to vynikne pri porovnani s mými opakovane tragickymi zkusenostmi s dobou a zpusobem doruceni doporucenych zasilek německou postou. Hodinky v naprostem pořádku a včetně krycich folii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...