Přejít na obsah

www.creationwatches.com


mmako

Doporučené příspěvky

U creationwatches zásilky běžně označují jako dárek s nižší cenou, tedy obdoba jako u mywatcheshub, což se samozřejmě může změnit, proto bych raději počítal s částkou vyšší a pak byl příjemně překvapen :)

 

Je potřeba je uvědomit předem aby to takto udělali nebo je to u nich standart při každé objednávce? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 252
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Tak se také přidám: 30.4.2014 objednáno, platba PayPal, nějak jim zahaproval systém, takže nebylo kam zadat doručovací adresu; vyřešili jsme to promptně e-mailem. 2.4.2014 odpoledne doručeno s doplatkem 202Kč (kupoval jsem hodinky v ceně cca 80?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 31.3.14 19:20 objednano, platba PayPal a vesele si čekám :)

Tak doručeno až 7.4.2014 13:30, zásilka se seknula přes víkend na DHL v Brně, ale jinak naprostá spokojenost. Pěkně zabaleno, v origo krabičce, cena 101?, doplatek 175,- Kč. Pohodička :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si objednával z creationwatches včera odpoledne a dnes se to ještě ani nehlo, je to stále ve stavu processing a neodpověděli mi ani na mail, který jsem posílal včera ráno s jedním dotazem.

Ne že by to bylo nějak extra dlouho, ale co jsem tak všude četl o super rychlosti toho obchodu, toto je zatím mírné zklamání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pověsti nelžou - v neděli večer objednáno ,ve čtvrtek odpoledne na ruce .

celníci to pořešili do hodiny a ani mě neobtěžovali - dph 191,- kč,. :-)

creationwatches + DHL + celníci =1*

 

U mě to ještě ani neodeslali, trochu mě to štve. Objednával jsi víc jak za 150E? Doufám, že nebudu solit moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Musím napsat výbornou zkušenost s tímto obchodem. Objednal jsem v úterý 15.4. Během úterka email od creationwatches a hned na to DHL s track nummer. Sledoval jsem zásilku, jak divej a byla seklá až do čtvrtka v Singapuru. Pak už to šlo rychle - pátek v Lipsku, pak tři dny volna, v úterý ráno se mi objevily podle trackingu v Praze, prošly celním řízením, a v 11 mi volal kurýr, že bude za 5 minut u mě. Jemu jsem zaplatil rovných 200 Kč (DPH). Hodinky stály 184 USD, ale prodejce napsal cenu 48 USD, proto, tak nízké DPH. Takže spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kupoval jsem zde Seiko skx007 a byl problém s rezervou, která se vůbec neblížila udávaným hodnotám a hodinky se zastavovaly přes noc. Výsledek reklamačního procesu: dnes mi dorazily zpět, přesně dva měsíce po odeslání na reklamaci. Dal jsem asi 230 Kč za poslání tam, 12 USD jsem platil za poslání nazpět přes DHL, DHL jsem navíc doplácel 176 Kč za DPH, ale asi ani nemám čas nějak dohadovat, že bych DPH platit neměl. V Creationwatches se na mě navíc pokoušeli vymáhat 20 USD za to, že jsem hodinky poslal na pravidelný servis a chvíli trvalo než jsem se komunikací dostal až k někomu povolanému, kdo uznal, že mi byla schváleno odeslání na reklamaci a nic takového platit nemusím. Každopádně celkem mě to vyšlo na skoro 700 Kč a spoustu času navíc. Na hodinkách naštěstí nejsou žádné škrábance apod. jenom jsem si všiml smítka na číslovce datumu 31. Přišly bez krabičky, o kterou jsem tak přišel, a bez jakéhokoliv papíru, který by popisoval, co s nimi kdo dělal a zda nalezli závadu a zda například provedli test vodotěsnosti. Celkově mám takový rozpačitý dojem z nákladů a jejich přístupu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem zde Seiko skx007 a byl problém s rezervou, která se vůbec neblížila udávaným hodnotám a hodinky se zastavovaly přes noc. Výsledek reklamačního procesu: dnes mi dorazily zpět, přesně dva měsíce po odeslání na reklamaci. Dal jsem asi 230 Kč za poslání tam, 12 USD jsem platil za poslání nazpět přes DHL, DHL jsem navíc doplácel 176 Kč za DPH, ale asi ani nemám čas nějak dohadovat, že bych DPH platit neměl. V Creationwatches se na mě navíc pokoušeli vymáhat 20 USD za to, že jsem hodinky poslal na pravidelný servis a chvíli trvalo než jsem se komunikací dostal až k někomu povolanému, kdo uznal, že mi byla schváleno odeslání na reklamaci a nic takového platit nemusím. Každopádně celkem mě to vyšlo na skoro 700 Kč a spoustu času navíc. Na hodinkách naštěstí nejsou žádné škrábance apod. jenom jsem si všiml smítka na číslovce datumu 31. Přišly bez krabičky, o kterou jsem tak přišel, a bez jakéhokoliv papíru, který by popisoval, co s nimi kdo dělal a zda nalezli závadu a zda například provedli test vodotěsnosti. Celkově mám takový rozpačitý dojem z nákladů a jejich přístupu.

 

No jo, to je ten risk a dan za to, ze chces usetrit pri nakupu a objednavas z tramtarie. V pripade poruchy se to prodrazi a zkomplikuje, jak je videt na tvem pripade. Jen aby to nevyznelo spatne, nic ti nevytykam, sam jsem tam Seika kupoval, ale kdyby neco, prdim na reklamaci a dam je prohlidnout mistnimu hodinari. Financne to vyjde mozna stejne a casove urcite lepe.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...