Přejít na obsah

DIGITÁLKY z 90. let


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 331
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dnesla jsem sem chtěl dát pár prvních obrázků, ale technika se proti mě spikla. ( čti: neumím to prostě nafotografovat v kvalitě jež bych uznal ) Tak sem dám jen malý kousek jako příklad. Strana 11 rok 1994.

 

post-673-1262602131.jpg

 

Na výřezu je to o něco málo lepší, ale taky to neni ono: 

 

post-673-1262602139.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, kde vzal tolik kusů, protože prodává už několikáté (dřív se objevily tak jedny za dva roky a teď sem sází jedny za druhejma). Docela je devalvoval. Já jsem koupil hned jedny zkraje a jak už jsem psal, super kousek, ale štve mně, že nemají šroubovací víčko...

 

tady moon graph na baji vyvolávací cena 99 a tady 150 kup nyní. Vážně nikdo nemá zájem? Mě by se moc líbily.....

post-97-1262611758.jpg

post-97-1262611822.jpg

post-97-1262611876.jpg

Upraveno uživatelem casiotron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnesla jsem sem chtěl dát pár prvních obrázků, ale technika se proti mě spikla. ( čti: neumím to prostě nafotografovat v kvalitě jež bych uznal ) Tak sem dám jen malý kousek jako příklad. Strana 11 rok 1994.

...

 

Na výřezu je to o něco málo lepší, ale taky to neni ono: 

...

Nekdo ma katalogy, jiny ma skener, skoda ze se nedaji do spolku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak už zase jsem prokaučoval na baji gpx 2100.... no nic. Ale nezapoměl jsem ani na uveřejnění katalogů. Všechny ujišťuju, že práce občasně pokračují. Po získání skeneru se snažím a snažím. Občas na obrázkách není zelená, občas si skener postaví hlavu a udělá jen nekompletní sken. Např. stránku 13 se mi dosud nepovedlo asi ani po 30ti pokusech naskenovat. Na jiné hlavně sudé stránky stačí i jen dva tři pokusy. Zatím sem dávám pár stránek z roku 1994 s hodinkami které umí ovládat většinu známých televizí a videorekordérů. Jen uvedu, že v té době tuto funkci nenabízely žádné jiné hodinky.

post-673-1264021272.jpg

post-673-1264021283.jpg

post-673-1264021297.jpg

post-673-1264021309.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože se technika na mě spikla, tak se mi nedaří (zatím) sem dát kompletní nabídku G-SHOCK na rok 94. Tak sem zatím dám nejraritnější verzi DW 5700. Dělala se jen velmi krátce a na vlastní oči jsem ji viděl jen jednou v životě. Dneska by se mi líbila ve sbírce.

post-673-1264263254.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...