Přejít na obsah

DIGITÁLKY z 90. let


t2

Doporučené příspěvky

Další kousek dělá doma radost. Tentokrát z Aukra, plně v chodu, jet trošku opotřebované pouzdro a bez orig. řemenu. Jinak PARÁDNÍ !!!

 

A ještě nějaké info o tomto kousku 

 

Casio JP-100W [509] Pulsecheck sensor watch

 

Nečistoty (bílé) na okrajích tlačítek a skla jsou pouze zbytky čistící pasty. Bohužel to před focením nebylo vidět a znovu rozkládat fotoaparát už necííííí

 

11580_892717834073051_16469062555618926710385557_892720264072808_490765193577053

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 333
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je tu někde diskuze k věcem z let 80-tých? nejen hodinky, ale třeba i elektronika?

 

 

Tohle sem patří - to jsou digitálky s kazeťákem a rádiem - jedny z prvních inteligentních hodinek.

 

Nafotil jsem svoje retro digitálky s budíkem a kalkulačkou :-)

 

post-33141-0-03484500-1417292520_thumb.jpg

post-33141-0-33185900-1417292526_thumb.jpg

 

Kdyby měl někdo zájem o budík nebo kalkulačku, tak mrkněte sem.

Hodinky ale nedám - pohodlně se vejdou pod rukavici a při otloukání omítky je vůbec necítím. Včera jsem to samé zkusil s monstrama a udělal jsem si modráka na zápěstí. Takže nejlevnější Casia jsou nejlepší hodinky pro amatérské zedníky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejenom pro zedniky. Cim vice hodinek jsem poznal, tim radeji se vracim k mym F91W s mesicni presnosti cca +5 sec, jednoduchou obsluhou, dobrou baterii a plne dostacujicimi funkcemi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dobíjení čeho??? Obyč. baterie mají napětí 1,55 V (změřeno nová až 1,6 V) a lithiová 3 V (změřeno nová až 3,30 V). Ty ale nejdou ani jedna dobíjet. Dobíjecí jsou baterie označené např. CTL, ale ty se všechny dobíjejí světlem, ne nabíječkou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, byl to vtip. Já přece vím, že jsou to automaty a dobíjí se pohybem ruky např. při honění :lol2:

Tchán včera donesl tenhle laboratorní zdroj z pozůstalosti po svém otci, kterej byl nadšenec do elektroniky. Mám rád tyhle starý krámy, tenkrát se všechno dělalo jinak, poctivěji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

V zásadě ne. Jenom je to vzpomínka, když jsem si je v "pravěku" kupoval a byly tak obrovské :-). Dnes je ta velikost celkem normální. Ale dám je do "placu", pokud bude zájem. Rád bych si pořídil nové G Shocky. Děkuji.

Mel jsem nekolikery dw-8300 coz jsou podobne hodinky. Takze rika, potrebujes neco konkretniho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady se rozjela nějak nostalgie, taky vzpomínám na ty časy. Nedalo mi to a na půdě jsem vyhrabal tyhle artefakty. Ten Didaktik měl ještě bráchu a tomu jsem předělal klávesnici (koupenou v bazaru) , která byla super oproti tomu původnímu (to byla hrůza- zvláště pokud se na tom hrály hry) a taky jsem měl řadič s disketama 720kB místo magneťáku, taky super (na jedný disketě cca 15 her- natažení bylo otázka 2 sekund.) .  ta kalkulačka a digitálky už jenom dokreslují skladbu elektroniky 80tých let :) . Jó to byla ještě doba předinternetová

 

 

Však to taky byla doba, kterou mám nejraději. Všechno bylo klidnější a lidé trpělivější...a elektronika střední třídy mnohem kvalitnější než dnes, včetně těch digitálek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Po roku...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...