Přejít na obsah

PRIM AUTOMATIC


Doporučené příspěvky

A co takhle sporty? Letecké kalibr 96, modré a černé s kalibrem 69 a poslední jsou s myiotou.

 

post-953-1262934081.jpg

 

post-953-1262934091.jpg

 

post-953-1262934101.jpg

 

post-953-1262934137.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár obrázků pro ty z nás, kteří si chtějí zkontrolovat zda mají originály a nebo skládačky Prim Automatic.

 

post-1228-1262935589.jpg

post-1228-1262935599.jpg

post-1228-1262935611.jpg

post-1228-1262935622.jpg

 

Omlouvám se za sníženou kvalitu obrázků, ale je to z toho důvodu, aby jednotlivé soubory nebyly příliš velké a jejich otevírání netravalo příliš dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Accutrone - moc dekuji - katalogove obrazky tech 96-19,20,21 automatu jsem dosud nemel - a rovnou bych mel s dovolenim dotaz - jsou tyto automaty starsi nez "televize" 027 a 028? ja jsem si je vzdy zarazoval jako starsi "verzi televizi", sam nevim proc.

A taky jsou super ty 97 - myslim, ze tenhle kalibr by si pak zaslouzil samostatne vlakno - mi uz se neco realneho rysuje, tak snad me zase nepredbehne jeden clen chronomagu ;)

 

Toljo - na sporty automaty se taky chystam (viz ty moje bile;) ) ale nejdrive chci "zmaknout" spolecenske automaty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Accutrone - moc dekuji - katalogove obrazky tech 96-19,20,21 automatu jsem dosud nemel - a rovnou bych mel s dovolenim dotaz - jsou tyto automaty starsi nez "televize" 027 a 028? ja jsem si je vzdy zarazoval jako starsi "verzi televizi", sam nevim proc.

A taky jsou super ty 97 - myslim, ze tenhle kalibr by si pak zaslouzil samostatne vlakno - mi uz se neco realneho rysuje, tak snad me zase nepredbehne jeden clen chronomagu ;)

 

 

Číslování jednotlivých modelů mělo vzestupnou řadu tzn. 96 001, 96 002, ......

Takže čím vyšší číslo modelu, tak tím mladší typ.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toljo - na sporty automaty se taky chystam (viz ty moje bile;) ) ale nejdrive chci "zmaknout" spolecenske automaty

 

Ještě musíš dát dohromady kulatý automaty, a jak koukám na ty žlutý bauhausy s hnědým cifrem z katalogovýho listu, tak sem zvědavej odkud vezmeš live foto - ještěže jsem primkám zamával, protože nevím, kde bych je sháněl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě musíš dát dohromady kulatý automaty, a jak koukám na ty žlutý bauhausy s hnědým cifrem z katalogovýho listu, tak sem zvědavej odkud vezmeš live foto - ještěže jsem primkám zamával, protože nevím, kde bych je sháněl.

 

tyhle zlute na me koukaji z plakatu v kancelari uz dlouho, ale nazivo jsem je taky nevidel - ale snad pomuze dodat "live foto" treba accutron ;) ...

 

neverim, ze nevis, kde shanet primky - vzdyt jsme kdysi chodili do toho bazaru ve vrsovicich, ne? tam meli ty raritni kousky vystavene ve vitrince :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle zlute na me koukaji z plakatu v kancelari uz dlouho, ale nazivo jsem je taky nevidel - ale snad pomuze dodat "live foto" treba accutron ;) ...

 

neverim, ze nevis, kde shanet primky - vzdyt jsme kdysi chodili do toho bazaru ve vrsovicich, ne? tam meli ty raritni kousky vystavene ve vitrince :)

 

 

Ona to není úplně žlutá barva. Je to něco mezi žlutou a zelenou. Přes víkend je nafotím a dám je sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak snad jsme uz rozdychali accutronum raritni kus :) a zkusim pokracovat

 

Model 96 025 1

- kulate chromovane pouzdro

- jednodilny "stribrny" cifernik s plastickymi hodinovymi indexy (cernostribrne carky)

- jednoduche stribrne rucky s cernym zakoncenim, oranzova vterinovka

- do hodinek "se leze predem", tzn. strojek se vytahuje pres sklicko

post-1383-1263335092.jpg

post-1383-1263335101.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Model 96 026 3

- kulate zlacene pouzdro (P10E)

- jednodilny "zlatavy" cifernik s plastickymi hodinovymi indexy (zlate carky- lomene uprostred)

- zlate rucky s podelnym lomem stredem rucek (stejny styl jako u indexu), zlata vterinovka

- do hodinek "se leze predem", tzn. strojek se vytahuje pres sklicko

post-1383-1263336921.jpg

post-1383-1263336928.jpg

Upraveno uživatelem docent_tecka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je sice nemám, ale fotky sem vložím. Ty s nápisem "automatic" na lunetě nemají kalibr 96.

Osobně se mi nejvíce líbí kulaté černé Bauhausy a pak kulaté se stříbrnými plastickými indexy.

Hodně zajímavé byly ty obdélníkové (horní řada třetí zleva) - měly zajímavý zlatý nádech ciferníku a tomu odpovídající ručky. To už jsem pak nikdy neviděl.

post-1118-1263414193.jpg

post-1118-1263414314.jpg

post-1118-1263414364.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je sice nemám, ale fotky sem vložím. Ty s nápisem "automatic" na lunetě nemají kalibr 96.

Osobně se mi nejvíce líbí kulaté černé Bauhausy a pak kulaté se stříbrnými plastickými indexy.

Hodně zajímavé byly ty obdélníkové (horní řada třetí zleva) - měly zajímavý zlatý nádech ciferníku a tomu odpovídající ručky. To už jsem pak nikdy neviděl.

 

Tady ty Ti chybí, speciál korunka.

http://im.aukro.cz/item887263220_hodinky_p...ls_funkcni.html

 

:rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co takhle sporty? Letecké kalibr 96, modré a černé s kalibrem 69 a poslední jsou s myiotou.

 

post-953-1262934081.jpg

 

post-953-1262934091.jpg

 

post-953-1262934101.jpg

 

post-953-1262934137.jpg

 

Nádhera, ale doteď jsem se domníval, že špičaté ručky se montovaly jen na letecké primky. Na civilních jsme je zatím nikdy neviděl. Vím, že to sem nepatří a měl bych navštívit sekci koupím, ale chtěl jsem se zeptat, jestli náhodou nikdo nemáte náhradní pár špičatých ručiček, docela by se mi hodily. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádhera, ale doteď jsem se domníval, že špičaté ručky se montovaly jen na letecké primky. Na civilních jsme je zatím nikdy neviděl. Vím, že to sem nepatří a měl bych navštívit sekci koupím, ale chtěl jsem se zeptat, jestli náhodou nikdo nemáte náhradní pár špičatých ručiček, docela by se mi hodily. Díky

 

Ty by chtěl každý :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je sice nemám, ale fotky sem vložím. Ty s nápisem "automatic" na lunetě nemají kalibr 96.

....

 

V nich by měla být Myiota, bez otevření hodinek se pozná podle dvou poloh vytažení korunky - v jedné nastavuje čas a ve druhé datum. IMHO hnusný hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...