Přejít na obsah

PRIM AUTOMATIC


Doporučené příspěvky

Já mám ty samé. Miyota je taky stejná, jen cifr je černý. Chtěl jsem to narvat do sportů 2 abych zjistil, jestli je potřeba dýnko k automatům. nebo stačí ploché........

 

A jak to dopadlo? Moje zkušenost je taková, že to o fous nejde.

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Koukal jsem se na fotky z Muzea PRIMek v NMnM a zaujala mě fotka PRIM automatic kal. 96, kterou přikládám.

Ty hodinky typ "Bauhaus" uprostřed mi připadají, že mají šedivý číselník - je to tak nebo je to fotkou? Pokud je šedivý, byl to standartě prodávaný kus nebo se jako u hodinek vpravo (televize "na výšku") jedná o prototyp?

P.S. Vtipné je, že jsem letos v museu byl a nějak jsem si toho nevšiml. Asi toho na mě bylo moc najednou :smile_anim:

post-9970-041449800 1285313490.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rekl bych, ze jde o stadardni modre ;) ty automaty na vysku jsem videl i v jinem barevnem provedeni a jsou fakt "cool"!

 

Že jsou to standartní modré je možné, počkáme na Accutrona :) . Pak mě trochu zaráží ta barva vteřinovky, na modrých jsem dosud viděl jen vteřinovku ve stejné barvě jako minutovou a hodinovou - tedy stříbrnou. I proto jsem je celé považoval za něco trochu speciálního.

 

Máš pravdu docente, ty TV na výšku jsou úžasné, v jakém provedení jsi je viděl, bylo to jako běžné TV nebo nějaké originální barevná kombinace?

Upraveno uživatelem stanik73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že jsou to standartní modré je možné, počkáme na Accutrona :) . Pak mě trochu zaráží ta barva vteřinovky, na modrých jsem dosud viděl jen vteřinovku ve stejné barvě jako minutovou a hodinovou - tedy stříbrnou. I proto jsem je celé považoval za něco trochu speciálního.

 

Máš pravdu docente, ty TV na výšku jsou úžasné, v jakém provedení jsi je viděl, bylo to jako běžné TV nebo nějaké originální barevná kombinace?

 

 

Zdravím z BB,

 

sú skutočne modré, to umelé osvetlenie troška skresľuje... V skutočnosti je to tmavšia modrá, prikladám foto svojich. Aj keď to foto nie je dokonalé, farebne je bližšie realite ako fotá z múzea...

post-3644-011798000 1285418702.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

A co takhle sporty? Letecké kalibr 96, modré a černé s kalibrem 69 a poslední jsou s myiotou.

 

post-953-1262934081.jpg

 

post-953-1262934091.jpg

 

post-953-1262934101.jpg

 

post-953-1262934137.jpg

 

Prosím, sdělí mi někdo jestli se ciferík na 3. foto (černý s plastickými indexy na okraji) hodí do normálního pouzdra

PS 2 + víčko na automatický strojek? Slyšel jsem, že se prodává tento číselník, který, ač je snad z původní produkce Elton N.M.n.M.,

má jinou rozteč přidržovacích nožek. Jak to vše tedy je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, sdělí mi někdo jestli se ciferík na 3. foto (černý s plastickými indexy na okraji) hodí do normálního pouzdra

PS 2 + víčko na automatický strojek? Slyšel jsem, že se prodává tento číselník, který, ač je snad z původní produkce Elton N.M.n.M.,

má jinou rozteč přidržovacích nožek. Jak to vše tedy je?

 

Co se ciferníku týče pasuje nožkama na strojky kal. 68 a 64. Patří ale na automat 69.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se ciferníku týče pasuje nožkama na strojky kal. 68 a 64. Patří ale na automat 69.

 

 

Co ale s tím. pasuje-li na uvedené kalibry, ale já bych ho chtěl právě na těch automatech. Už mám

sehnaný ciferník bílé barvy, ale podle mého hodináře nepasují ty nožky. Říkal mi, že si s tím nějak poradí,

ale prý to nejde ani lepit, tak jak se to vlastně dělá? Díky za případnou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Co ale s tím. pasuje-li na uvedené kalibry, ale já bych ho chtěl právě na těch automatech. Už mám

sehnaný ciferník bílé barvy, ale podle mého hodináře nepasují ty nožky. Říkal mi, že si s tím nějak poradí,

ale prý to nejde ani lepit, tak jak se to vlastně dělá? Díky za případnou odpověď.

 

 

Šdoda, že jsem nedostal odpověď od znalých ...:( Musel jsem se tedy obejít bez rad, ale

můj hodinář je šikovný :smile_anim:

post-15112-065222700 1306954400.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ale s tím. pasuje-li na uvedené kalibry, ale já bych ho chtěl právě na těch automatech. Už mám

sehnaný ciferník bílé barvy, ale podle mého hodináře nepasují ty nožky. Říkal mi, že si s tím nějak poradí,

ale prý to nejde ani lepit, tak jak se to vlastně dělá? Díky za případnou odpověď.

 

Vždyť jsem ti odpověděl. Tys tam cpal strojek kal.96 a ten do sportek nepatří a tudíž má jinou rozteč nožek. Stačí jen pořádně číst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...