Přejít na obsah

Jak vkladate obrazky?


sheepeck

Doporučené příspěvky

Je to opravdu jednoduchý a jenom odklízeč to tady omlel, asi 3x.

Požadovanou fotku je napřed nutný mít někde na internetu, protože tady ne serveru na ně není nikde místo. Takže použít odkaz někam na internet. Buď na svůj prostor, co má člověk zdarma k mailu a nebo někam k výrobci (pomineme nyní zdali mají vstup na stránky z odkazů rádi, či ne) Nebo v lepším případě na stránky k tomu určené. Adresu obrázku potom vložíš normálně do přízpěvku a okolo skutečné adresy potom napíšeš "tag" asi takhle :

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak na okraj - co říkate na to, že u nás vyšly už čtyři série Trpaslíka na DVD?   :-)

 

(aby se nám to tu nezvrhlo v hodinářsko-kosmicko-komediální fórum)   :-D

 

I když - na Trpaslíkovi měli určitě nějaké hodinky.

Mam taký pocit ze v poslednej sérii trpaslíka nosili herci prevažne hodinky značky STORM. Ale môžem sa mýliť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě ke vkládání obrázků: Tak jak je to vysvětleno zde je přímo ideální, ale vysvětlení pod odkazem tag to tak srozumitelné není. Jako vzor bych uvedl jednoduší odkaz končící jpg a obrázek bych zvolil větší a s hodinkama. Když jsem vkládal poprvé myslel jsem, že se jedná o logo, ale mně se zadařilo hned na poprvé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak pozor, já snad nejsem ani ten šnek, ale nějaká trepka. Mě se to ňák nezdařilo. :-(

Fotky už na netu mám - použil jsem onen xs.to, ale i když tu adresu okopnu a vložím mezi ty tagy, tak se to prostě nezobrazí - zde je dukaz:

 

http://xs.to/xs.php?f=Certina.jpg&h=xs54&d=05456

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...